Máte skúsenosti s liečiteľom Klbečkom z Piešťan?

bianka234
4. nov 2010

Ahojte, má niekto skúsenosti s týmto vraj zázračným liečiteľom, ktorý lieči energiou a nejakými čajíkmi?

jakl2
22. nov 2014

na pohreb by som rad isiel, keby som sa to dozvedel skor a nebol mimo SK, zial som a nemozem sa ist s jeho schrankou rozlucit.....tym ze tomu neverim, som len chcel vyjadrit, ze sa mi to uverit nechce, pretoze som sa s nim o tom co bude rozpraval......to je vsetko....nikdy na neho nezabudnem a som rad, ze nasmeroval moj zivot spravnou cestou........jedno velke Dakujem....

akluskova
22. nov 2014

@veva45 Tak skvelý a ktomu ešte mladý človek,ktorý prežil peklo,dostal sa z toho a zrazu taká pliaga a je koniec

akluskova
22. nov 2014

@akluskova Ano mám s ním skúsenosť a on ma dostal z toho a tiež pomohol veľa ľuďom,ktorých poznám a sama som mnohým jeho odporučila a boli spokojný až nad mieru,my sme ho poznali celá rodina a všetkým pomohol,naposledy mojej neterke so synom t.r.Ja na neho nikdy nezabudnem,osud je krutý nevráti čo raz vzal..zostanú iba spomienky a v srdci veľký žiaľ.

veva45
22. nov 2014

@jakl2 bohuzial....

mikocekova
26. nov 2014

Úprimnú sústrasť celej jeho rodine. Aj vďaka jemu cakame teraz prírastok do rodiny. Pán Klbecka aspoň takto do nebicka dakujeme za všetko....

tortymonika
10. dec 2014

Velka skoda, svet stratil velkeho cloveka..... som vdacna ze som mala tu cest stretnut ho, dakujem mu za vela veci, ovplyvnil nase zivoty v tom najpozitivnejsom slova zmysle, nikdy nezabudneme....

myrjam
20. jan 2015

Dozvedela som sa to až dnes. Cítim veľký smútok. Pán Klbecka mi zachránil život. Bol to skvelý človek. Žil v súlade so sebou. Bol naozajstný. Bola som s ním v septembri ako sa tešil s noveho domčeka a noveho života. Má ho, ale inak. Zaslúžil by si dožiť inak. Škoda ho. Teším sa že sa s ním stretnem v ďalšom živote.
Myrjam

canon11
23. jan 2015

Pana Klbecku som osobne nepoznala, ale z rozpravania známych viem, ze to bol uzasny clovek. Aj ja som sa chystala k nemu, aby mi pomohol, no uz som ho nestihla spoznat a tym som stratila aj velku nadej, ktoru som do neho vkladala. Uprimnu sustrast rodine.

Ak by niekto vedel o cloveku z radov liecitelov, ktori boli s nim v kontakte a s ktorými si rozumel, rada by som ho navstivila, mozno by pomohol, ak mu pan Klbecka doveroval. Dakujem (canon11@post.sk)

08071986
29. dec 2015

@bianka234
Ahoj mas na toho liecitela kontakt? posles mi to do mailu. mmajerhoferova@gmail.com