Prva pomoc deťom pri dusení, odpadnutí, horúčkach!

scandya
15. júl 2009

ahojte, prosim vas napiste sem skusenosti ako ste pomohli vasim ratolestiam ked sa disili ci odpadli, pri horuskach , ked nieco zhltli!!!

Je to pre mna velmi dolezite.

Ak viete kde by som si mohla spravit kurz prvej pomoci pre deti, napiste mi velmi vas prosim !!!

Dakujem

denduska
15. júl 2009

scandya, neviem kde byvas, ale vacsinou taketo kurzy organizuje Cerveny kriz, niekedy aj zachranky 🙂 aj ked neviem ci sa specializuju priamo na deti, ale vzdy sa upozornuje na rozdiely medzi dospelakmi a detmi.
Inak existuje kopa kniziek ak si to chces studovat, napr http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-dalsia-od...

ak si to das do googlu, vyhodi ti vselico.

veronika81
15. júl 2009
magimary
15. júl 2009

takéto kurzy robievajú aj v MC-čkach 😉

nsoci
16. jún 2010

Ahojte, ak by ste mali chut urobit si kurz prvej pomoci detom, v sobotu 26.6. bude jeden v Presporkove (MC v Blave) za rozumnu cenu oproti inym. Som sa prihlasila, ale vraj maju zatial malo ludi, tak reku ci sa niekto neprida. Kurz ma velmi dobry ohlas, kona sa uz dva roky a je vzdy preplneny, tentoraz asi zauradovalo dovolenkove obdobie. Rada by som ho absolvovala, predsa, ide leto, cele dni vonku a clovek by mal vediet co a ako ak by sa drobcovi nedajboze nieco stalo. Tak dufam, ze sa priadate, je tam aj prakticky nacvik... vedie to doktor co robil na zachranke.

brisilda
5. mar 2011