Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

tamia
1. júl 2007

Ahojte mamicky,
mate niektora skusenosti s cvicenim babatiek v tomto stredisku?

mimulik8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
l.enk.a
27. mar 2017

Ahojte baby. Ideme teraz o týždeň na pobyt do Tetisu. Sestrička mi poslala pozvánku teraz a čítam, že tam treba negatívne výsledky z výterov dieťaťa a matky. Naozaj to treba? Zavolali nás teraz narýchlo, lebo sa im uvoľnilo miesto, tak neviem, či stihnem všetko vybaviť. A čo sa týka tej dokumentácie - stačí doniesť originál?

simon32
27. mar 2017

@l.enk.a staci original vyteri nemusis neboj aj my ideme 18.4
a bez vyterov aj prvy krat sme boli bez vyterov staci od pediatricky papier ze je zdravy inak ten sme tiez nemali 😂
uzite si 🙂

l.enk.a
27. mar 2017

@simon32 Ďakujem za info

zuzi0911
3. apr 2017

Ahojte mamicky,,Ako to tu funguje? Kolko takyto pobyt stoji? Kde a ako sa informovat? Dakujem

hanka1010
3. apr 2017

Na stránke Tetis Dunajska Lužná nájdeš viac... Potrebuješ odporučenie od neurológa alebo rehabilitacneho lekára..

lena93
18. nov 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli by mi nějaká maminka nemohla přeposlat pozvánku. Volala jsem tam už několikrát a vrchní sestra se dušovala, že mi ji poslala na mail. Stále mi nic nepřišlo ani po opakované žádosti mailem. Vůbec nevím, co všechno potřebujeme a začínám být značně nervózní, vzhledem k tomu, že máme termín od 30.11., což je za chvilku. Byla bych vám moc vděčná.

larati
18. nov 2017

@lena93 my ideme tiež 30.11.do tetisu, pozvánka príde budúci týždeň.skus pozrieť aj spam v pošte, alebo v pondelok si ešte raz zavolaj.urcite to preposlu.my sme tam už zo 2 x boli, vždy preposlali keď bolo treba ;)

lena93
18. nov 2017

@larati Kontrolovala jsem právě všechny složky, hromadné i spam a nikde to nemám. Mail jsem jim diktovala 2x, takže nechápu, kde se stala chyba. První mail s termínem nástupu mi přišel hned, ale ta pozvánka pořád ne. Asi mi nic jiného nezbude, než tam v pondělí zavolat znova. Tak snad se tam uvidime🙂

zutosa
18. nov 2017

@lena93 ak chcete tak ja vam viem preposlat pozvanku...my sme uz boli ale potrebne informacie tam su.

15_certiq
27. nov 2017

Prosim Vas , keď ste tam poslali odporucanie od lekara ozvali sa Vam ale im mam zavolat este ?

simon32
27. nov 2017

@15_certiq uz si nepametam ale isto zavolaj co idu prvy krat uprednostnuju 🙂 nas uz tento rok nezobrali ☹

15_certiq
28. nov 2017

Dakujem pekne 🙂

fialka21219
10. máj 2018

Ahojte mamičky môžem vám poprosiť kde si môžem pozrieť cenník do rehabilitačné centra dunajská Lužná ďakujem za odpovede

simon32
11. máj 2018

Ahooj Tetis si najdi a je tam vsetko
Takze v skratke za den platis 4€ za izbu obycajnu stravu cca 8 € no mozes si vybrat ze chces len obedy alebo ranajky alebo vecere nemusis vsetko mat ked nechces. Ja napriklad si davam ranajky a obedy veceru len ked je gulas alebo nieco teplee. Za dietatko sa neplati ide cez poistovnu.ak je na mliecku.dostanes aj mlieko od nich. Ked chces nejake pomocky pre dieta hmed ked prides pytaj od doktorky je skvela a vsetko predpise . Ak mas nejake otazky kludne sa pytaj

fialka21219
16. máj 2018

@simon32 ďakujem pekne za info dnes som tam akurát volala tak mi povedali že koľko sa platí A chcem sa opýtať ešte je tam internet na izbe A TV A koľko by som platila Za nadstandar izbu A ako to je Z cvičením koľko krát cvičia Z dieťatkom ja tam idem prvt krát

simon32
16. máj 2018

@fialka21 internet je tam a telka iba na nadstandarte. 2 krat sa cvici denne v sobotu jeden krat v nedelu vobec. 13€ na mensich izbach denne na vacsich 15€ treba hned hlasit nadstandart vacsinou je vzdy plny

fialka21219
17. máj 2018

@simon32 môžem sa vás ešte opýtať že 25 júna mám nástup mám sa tam do koľkej dostaviť hneď ráno A veľmi pekne ďakujem za informácie

fialka21219
17. máj 2018

Ahojte mamičky nájde sa tu niekto kto nastupuje na pobyt od 25.6.2018 do 3.7.2018

simon32
17. máj 2018

@fialka21219 tak do 10 hod cca ale najlepsie je ist rano na 8 a nemusite cakat na prijem ale da sa vzdy 🙂 my ideme 24.5. 🙂 a potom v oktobri si dame termin

fialka21219
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka21219
17. máj 2018

@simon32 ďakujem pekne

simon32
17. máj 2018

@fialka21219 su tam od 6 🙂 len pre infoo 🙂

fialka21219
17. máj 2018

@simon32 ďakujem A inak O koľkej sa cvičí majú to nejako určené robí sa tam dieťatku nejaké vyšetrenie V tom areáli kde budem ubytovana sa aj cvičí či treba niekde dochádzať prepáčte že sa vás toľko pýtam ale ešte som nebola nikdy na takom pobyte

veronikasa
17. máj 2018

Absolvujete take vstupné vyšetrenie u neskutočne milej doktorky, rozpis cvičení a iných procedúr dostanete ešte v ten cvicit sa začína ešte pred ranajkami, uvidíš ako vam napíšu, každý má inak. Všetko je v jednom areáli. Sú tam tri budovy, v jednej je len ubytovanie, v dalsej je ubytovanie, jedalen, kancelaria sestier, elektro a motoped či ako sa to volá a v tretej sa len rehabilituje.

fialka21219
17. máj 2018

@veronikasa super ďakujem za info aspoň budem vedieť ako to prebieha môžem si zobrať kočiar zo sebou

veronikasa
18. máj 2018

Ano môžeš, je tam kočikareň, ak by ste boli ubytovaní v tej novšej budove tak tam je aj výťah, neviem či si tam rodičia beru kočíky aj na noc, ja som bola prvýkrát na takej veľkej nadštandardke a tam sa mi zmestil aj kočík.

fialka21219
18. máj 2018

@veronikasa A internet je V každej budove budem mať na izbe net chcem si zobrať notebook bo budem V obyčajnej izbe že nadštandar izby sú obsadené mi povedali

simon32
18. máj 2018

@fialka21219 v celom.areali je net

fialka21219
20. máj 2018

@simon32 keď mi prišla pozvánka ako ju mám potvrdiť čo mám napisat