Uhlíková zubná pasta

zuzkazuzicka31
17. jún 2017
Používateľ zuzkazuzicka31 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzkazuzicka31.

Ahojte maminky

Nas drobcek si zacina umyvat zubky a nechcem donho zbytocne pchat tie chemicke gebuziny - nedavno som citala na internete clanok o uhlikovej zubnej paste a velmi ma to zaujalo. Predavaju ich aj na slovensku - https://carboncoco.sk - niesu najlacnejsie ale zdravie dietata je prvorade. Nemate niektora skusenosti ?

majloo
18. jún 2017

Ja by som to dietatu nedala, najma takemu malemu. Sebe ano, ak chcem vybielit zuby, preco nie. Ved nemusis davat pastu, ked nechces, dolezite je mechanicke odstranenie plaku a navyk dietatka. Ja davam najcastejsie elmex podla veku a zdravie mojmu malemu sluzi🙂

dorottka
19. jún 2017

Prosim, nerob to, mozes mu poskodit sklovinu, pytala som sa na to presne par zubarov. Ak nechces davat chemicke 'sracky', tak mu cisti zuby bez pasty - pasta je aj tak len doplnok kvoli fluoridom a kedze tie nechces, rob to iba kefkou a vodou, uplne to postaci.

lorela
19. jún 2017

@zuzkazuzicka31 Na trhu je predsa veľa iných, prírodných zubných pást oproti bežným a vhodnejších než táto uhlíková - vôbec nie je určená pre deti.

zuzkazuzicka31
autor
30. júl 2017
Používateľ zuzkazuzicka31 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzkazuzicka31.

Myslis @lorela ze to nieje vhodne ? Firma na webe pise ze je to vhodna pasta pre mamicky, kedze organicka, myslim si ze by tym padom nemala skodit ani detom ? https://carboncoco.sk/otazky/

Ake zubne pasty by si odporucala ty ? Momentalne striedame jednu uhlikovu a klasicku zubnu pastu uz asi mesiac a zatial som velmi spokojna, mala si dokonca tou uhlikovou umyva ubky ovela radsej, kedze je cierna a to je sranda 🙂 😉

eliluska
30. júl 2017
Používateľ eliluska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eliluska.

@lorela, @zuzkazuzicka31 - ja deckam umyvm zubky najma mokrou kefkou, alebo obcas prave uhlikovou pastou. Myslim ze je to to najrozumnejsie co mozes robit (samozrejme netreba to prehanat, pouzivat makke detske kefky... Detska sklovina je ovela citlivejsia, ale nie len na mikrociastocky uhlika ale aj na beznu eroziu cukrom napr.