Skúsenosti s propolisom

romy11
28. feb 2018

Ahojte maminy, mate niektora skusenosti s propolisom teda prop.tinkturou pre deti alebo s vcelou matetskou kasickou u svojich deticiek?

kika831
28. feb 2018

Ide o to na co chces propolis pouzit, ale materska kasicka sa urcite detom neodporuca. Tuto info som dostala priamo od vyborneho slovenskeho vcelara.

biokozmetika
28. feb 2018

mz propolis pouyívame aj pre deti. základ je asi či dieťa nie je alergické na med a všelie produkty a ak nie tak skús. synovi veľmi pomáha "štrafík" do uška, kde namočím vatu do propolisu a dám mu do uška a do rána zaručene prejde (uňho) bolesť ucha. tiež sme strikali špeciálnu propolisovú tinktúru do hrdla keď bolo veľmi zle a dokonca sme aj kvapli do nosa (zmes harmančeka a propolisu). nás mamka liečila s propolisom bežne a dodnes ho pri svojom liečení užívam pri rôznych zdravotných problémoch. na čo konkrétne to chceš použiť a aké veľké dieťa?

romy11
autor
1. mar 2018

@biokozmetika deti maju 2 a 5 rokov su casto chori ten starsi ma von nosnu mandlu tak trocha lepsie a ten mladsi vraj ma krcnu mandlu a mame caste anginy ale aj bezne nachladenia ci kasle. Takze nato a aj na posilnenie imunity.

biokozmetika
1. mar 2018

podľa mňa v malých dávkach na začiatok môžeš vyskúšať. ak majú celkovo problém s imunitou treba pozrieť na stravu tam je základ a potom my si pomáhame- probiotika, vitamín C a veľa športu a veľa pohybu na vzduchu...

lucija1312
4. mar 2018

ja dávam propolisové tabletky, rozpustím do čajíka, nám to pomáha... ale kašičku som ešte nedávala...

engie35
12. aug 2018

@biokozmetika mozem vediet kde dostanem kipit tu specialnu tinkturu propolisovu na hrdlo,dakujem

lucija1312
13. aug 2018

mi používame propolisové tablety z forever a pomohli nám veľa krát... aj pri virozach... napíšte ak máte záujem....

pieces
17. okt 2018

Včelia kašička sa deťom nedáva, lebo ovplyvňuje hormóny