Aké máte skúsenosti s Propolair odparovačom propolisu?

katecameron
7. dec 2010

chcem zalozit novu temu ohladom pristroja PROPOLAIR piseme si o nom v inej teme ale to tam v podstate nepatri tak preto zakladam tuto dufam ze admin mi to nezrusia Ake mate skusenosti s tymto odparovacom propolisu?mozeme tu pravidelne prispievat navrhy postrehy proste co nove ako zabera resp.nezabera na dane choroby? OK?

katecameron
autor
7. dec 2010

Začínam ja propolair mam zapnuty 24hodín denne aspon teraz ked su deti chore od piatku maju dvaja starsí nadchu dcera taku silnu syn bol na tom lepsie dnes je piaty den co je propolair v jednom kuse zapnuty Záver najmladsie dieta je zatial zdrave klop klop spi a hra sa cely den s chorymi surodencami dokonca spia v jednej postielke NENAKAZIL SA! starsi syn po 5dnoch nadcha je super na ustupe chodi do skoly vyzera ze by mohlo byt dobre.Dcéra je doma vcera sme boli uMUDr. na výter uz jej je sice lepsie ale aj tak 5den nadchy strasne kasle vypluva zlte hlieny aj sople ma dost tak asi tolko na zaver prozatim ozvem sa o parč dní neskor co a ako dufam ze aj vy co ste kupili tento pristroj prispejete svojimi skusenostami Kate

katecameron
autor
8. dec 2010

tak som tu zas starši syn je uz ok zato dcera mame vvysledky z vyteru a mame pneumokoka 😒 zas tak obavam sa ze propolair toho pneumokokaca neznici

katecameron
autor
8. dec 2010

@tinka5 @existujem kde ste co mate nove s proploairom

existujem
8. dec 2010

@katecameron v našej škôlke je teraz zjavne nejaká epidémia, veľa detí je chorých, syn včera začal sopliť, ale zatial nič viac, tak ho pozorujem. Propolair máme zatial zapnutý len v noci. Tak uvidím, ako zajtra.

katecameron
autor
9. dec 2010

@zuzulienka28 mozes kuknut sem tu budeme prispievat o propolaire teda aspon ja pravidelne 😉

katecameron
autor
27. dec 2010

volajako sa sem neviem dostat napisat co u nas nove asi len tolko ze vsetko sa komplikuje vsetky deti maju zapal pluc a ja som uz naestastna ze toto nechce pominut v kuse lietame po doktoroch propolair zapinam len na noc ale stav sa nezlepsuje tu uz asi nema ziaden dosah 😒