Veriť liečiteľke?

katarina822
1. dec 2007

ahojte baby poradili by ste mi raz som bola u liecitelky a mam ist znova nieco ako na masaz maternice alebo brat dalej lieky od svojho gyn.a ked neostam tehotna ist v novom roku do Kosic do centra.ta zena mi povedala ze mam malu maternicu ze po jej prcedurach ostanem tehotna inak neostanem?neviem sa rozhodnut mozem vas poprosit o vas nazor Dakujem

lauritka
1. dec 2007

katarina, ja som chodila k liecitelovi v Ke.ale nic sa nestalo. Skoncila som napokon v centre a tehotna 😅 takze, ked ti mozem odporucit, zver sa radsej do ruk lekarov. 😉

lauritka
1. dec 2007

a mimochodom, este som aj bylinkarku vyskusala, kazala mi pit rozne bylinkove caje atd... mozno ta liecitel nakopne,ale ak je tam nejaky mechanicky problem, tak sa to nevyriesi. 🙂

katarina822
autor
1. dec 2007

lekari prisli nato ze nikde mi nemal byt problem ako prospelo by mi aspon 5kg.dole bola som aj na laparoskopiia a teraz beriem lieky 2mesiac na 3den MC 5dni po 1tabletke na to aby sa mi vytvorilo viac vajicok.ale kramy furt pridu

lauritka
1. dec 2007

beries clostyl??

mimusiacik
1. dec 2007

🙂 katka ...moja...casto sa u dr.stretavame s opacnym extremom,ze nam beru i poslednu stipku nadeje...a potom sa najdu zvlastne bytosti,kt.nam daju nadeje privela a my sme z toho v chaose...ale...
"po jej procedurach ostanem...?!?"...dost odvazne tvrdenie...kazdy liecitel je fajn dovtedy,ked Ta posunie dalej v rozumnom (nie skodlivom)snazeni,ked ti doda silu bojovat a nevzdat to...viac osudov v Snazilkach v teme ZAZRAKY SE DEJI...

bud opatrna,drz sa....nic nie je nemenne...malu maternicu Ti potvrdili 2 gynekologovia???...nie?...tak hor sa na dobru cestu!
Vela stastia a zdrave babenko!

redkvicka
1. dec 2007

Ahoj Katka, ja by som liecitelom neverila, podla mna je to nebezpecne vo vsetkych oblastiach. Naozaj chod do centra, zvazte co je pre vas najlepsie, do coho ste ochotni ist. Podla mna su to obycajni sarlatani, ale to je iba moj nazor.

lauritka
1. dec 2007

podla mna je to aj o psychike, ak tomu niekto velmi chce verit, tak mozno nastartuje v sebe nejake liecebne procesy... ale zazraky typu," postavil sa z vozika" su skor historkami ako pravdou 🙂

katarina822
autor
1. dec 2007

beriem clostibegyt.rozmyslam ze najblisie u gyn.sa opytam ze ci mam malu maternicu lebo doposial vsetko bolo ok aj laparoskopiu mi erobili 2gyn.a nevraveli nic o malej maternici len ze sa nemame vzadavat a nejake to kilko zhodit nic viac.a trochu sa bojim lebo vravela ze teraz sa nemame pokusat o babetko ze by som mohla potratit alebo mat mimomaternicove teh.ze az po tych procedurach ze ich je od 1po 7 ale nikomu netrebalo ze budu stacit tak 2 3a mala by som byt teh.

lauritka
1. dec 2007

no ale clostyl ti nasadili kvoli comu?? mala si problemy s ovulaciou?

andy.a
1. dec 2007

ja som bola párkrát u liečiteľov s inými problémami,ale neverím im,som skeptická..žiadne zázraky sa nekonali..
zväčša z ľudí len ťahajú peniaze..

aj keď uznávam,že sa nájde aj zopár veľmi dobrých,len ťažko to vopred odhadnúť..

katarina822
autor
1. dec 2007

clostyl mi nasadil na 3 mes.nemala som problemy s ovulaciou ale nie kazdy cyklus ma zena ovulaciu a tak beriem lieky na 14den idem stale na sono a gyn. mi ukaze velky folikul v kt.je viac vajicok rovna sa vecsia sanca na babo ale povedal ak do konca roka nic tak v novom roku ma posiela do Kosic mam strach uz aj s tej zeny co narozpravala aj tiez su tam 3pokusi na umele oplodnenie myslim

lauritka
1. dec 2007

katarina nemusis sa bat. len pekne chod do centra, tam ti pomozu a nemysli na to najhorsie. ak si prestanes verit, tak mas dopredu prehraty boj.

mimonenka1
1. dec 2007

liecitelom neverim, v puberte som bola chora a nasi si uz vedeli rady, tak okrem lekarov sme obiehali aj liecitelov, najlepsi bol pan z Roznova pod Radhostem, veli uznavany liecitel, pozrel sa na mna, hladel lupou do oci a potom zacal liecit a vymyslal rozne bylinky, ktore mam brat. Potom ze sa poyrie aj na mojho tata, tak moj tato je za kazdu srandu, tak sa dal prehliadnut, pan mu hladel do oci a potom zacal hovorit diagnozy z praveho oka a potom z laveho, vtedy sme sa uz cela rodina rehotali az nam slzy tiekli. Ujko nechapal. Ani sme mu nic nepovedali. Moj tato ma totizto umele lave oko. 😀

casie
1. dec 2007

Mimonenka 😀 😀 😀 dobre som sa zasmiala.

Ja uplne suhlasim s Lauritou, liecitelstvo je 'len a len' o psychike. Ak pevne verite, ze vam liecitel pomoze tak vam aj pomoze. Niektori liecitelia su totiz velmi dobri v odstranovani psychickych zabran (blokov), ktore inac zabranuju napr. aj oplodneniu.

Bohuzial, vacsine liecitelov ide viac o peniaze, alebo aj slavu ako o pomoc.

katarina822
autor
2. dec 2007

dakujem vam baby 😉

honey777
17. júl 2008

Kataina822, ahoj. Neviem, ako si pokročila so snažilkovaním, ale chcela som ti len povedať, že my sme boli včera u liečiteľky a verím, že nám pomôže. Totiž ja som v poriadku a manžel má spomalené spermije (na 50%), a aj tak sa nám rok nedarí. Je to veľmi vychytená pani v našom okolí. Hovorila niečo o negatívnej energii u manžela, ktorú má z prekliatia niekým, čo sa odrazilo v spermijkách. Dala nám veľkú šancu...Uvidíme a určite sa ozvem. Držím palce