• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká antikoncepcia pri kŕčových žilách?

2. júna 2011 
Dobry vecer, mile mamky alebo snazilky. ma niekto z Vas krcove zily? aka antikoncepcia sa pri nich pouziva? napiste, prosim.dakujem
28. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hormonálna nieje vhodná isto. Hrozí trombóza. :unamused: :unamused:
29. jan 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem. aj ty mas takyto problem? inac i ja som z He. dobra fotka,heeehee :grinning:
29. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť. Mám krčové žily na nohách a robia sa mi dosť vidieteľné žily aj na bruchu, prsiach a hrudníku. Neviete, či existuje nejaký liek, ktorý by potlačil viditeľnosť žíl na bruchu? Môžu sa robiť krčové žily aj na bruchu, lebo stále sa mi zviditeľňujú a mám aj boslesti a silné pichanie v bruchu, najmä na bočných stranách.
Krčové žily sa mi objavili pred mesiacom z antikoncepcie. Bola som u lekárky a zistilo sa veľa prípadov zbrania antikoncepcie Lindynette. Neodporúčam!!!
6. jún 2010 o 03:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snenka,trošku si poštuduj žilový systém a jeho fungovanie,odporúčam vyš. na cievnej amb.,ak si tam ešte nebola,ďalej doživotne neodporúčam hak-to ti asi lekár už povedal,a tiež si niečo prečítaj o tromboflebitíde,aby si vedela reagovať,ak náhodou ...pri krčových žilách na nohách sa odporúča určitá životospráva a liečba,ale žily aj na bruchu-to je už dosť ,keď sú aj tam a samozrejme treba vyš. aj pečeňové testy,pogoogluj varixy a žiadaj sa na to cievne
6. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za rady :slight_smile:
7. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som odbornik a netrufam si nieco odporucat ale s manzelkov sme rozoberali temu antikoncepcie, lebo pomalicky asi dokoji a bude to aktualne. radil som sa s kamosmi doktormi a ti mi jednoznacne povedali nech si dame predpisat nieco nove, ze vraj uz existuje uz tretia generacia hak, dokonca jedna je aj na prirodnej baze (qlaira) a teda je setrnejsia k organizmu zeny, a to je myslim jo sakra dolezite...
11. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peterpavol,hodím tu "podpichovku" :slight_smile:
o vasektomii si neuvažoval? radšej nech žena berie niekoľko desaťročí hormony akoby muž mal podstúpiťmalý zákrok?aký máš na to názor? :wink:
11. aug 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vasektomiu samozrejme myslím vtedy,ak už budete mať všetky deti koľko ich chcete...
11. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám po troch detičkách varixy riadne, mám to aj genetickú predispozíciu, doposiaĺ som užívala Detralex ale teraz mi v lekárni odporučili Mobiven obsahuje aj escín, beriem ho už mesiac a musím skonštatovať zlepšenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Juj a nie je ani na predpis.

http://www.docsimon.sk/tovar/mobiven-micro-tbl-60
1. jún 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegyňa má gen. predispozíciu bere antiku a do toho ešte aj fajčí a vôbec sa nehýbe :astonished:
2. jún 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok