Aká je najlepšia antikoncepcia?

trudy123
7. jún 2018

Dobry den, kedze som minuly rok neplanovane otehotnela a teraz mam 7mesacneho synceka(ktoreho nadovsetko milujem),ale druhe dieta neplanujem tak by som sa chcela spytat aka je podla Vas najucinejsia antikoncepcia? Kedze v poslednej dobe citam ako sa pretrhli kondomy,tabletky nejakym sposobom “zlyhali” a dokonca aj z vnutromaternicoveho telieska zeny otehotneli...takze pravdupovediac mam trosku strach...

classymom
7. jún 2018

Tak 100 %-ná antikoncepcia je to nerobiť 😀. Z tých, čo si spomínala, žiadna nemá 100% ochranu. neviem, ti poradiť, ktorá je naj. ale z osobnej skúsenosti by som ťa odrádzala od hormonálnej antikoncepcie.

akynka
7. jún 2018

Radím Uzel ;)

08snazilka80
7. jún 2018

Neondit :-P a je spomedzi vsetkych najlacnejsia a najspolahlivejsia

trudy123
autor
7. jún 2018

@08snazilka80 no ved ja ani NEONDIM, len nalejme si cisteho vina , toto neondenie tiez nevydrzi naveky😂tak preto sa pytam

janulka1janka
7. jún 2018

Mirena ja si uz idem dat druhu a som maximalne spokojna

katharines
7. jún 2018

Sleduj symtotermalnu metodu ako plodny hlien a mozes pridat i bazalnu teplotu a teraz su i ovulacne testy. Zena je plodna totiz cca 12 h a spermie mozu prezit cca 6 dni, no zvycajne 2 dni. Pri HAK, ak kojis, prejst do mliecka a narusit hormony aj synovi a tiez moze byt aj abortivna a tebe moze zarobit na mnozstvo zdravotnych komplikacii a teliesko je abortivna antikoncepcia.

monca_24
8. jún 2018

Ja som už dávno vysadila antikoncepciu a počas celého vzťahu som nepoužívala nič. Keďže sme si dávali pozor a vždy sme ho pri vyvrcholení vybrali, tak sme nikdy neotehotneli. Až vtedy keď sme sami chceli a naplánovali sme si to 🙂 Takže podľa mňa sa to dá aj bez kadejakej chémie..

mariah0307
8. jún 2018

Chrbtom k sebe a kazdy sam :D ;)

janickacrazy
8. jún 2018

@trudy123 tak tabletky sú najspolahlivejšie, ale majú svoje vedľajšie účinky, zlyhávajú najma vtedy, ked žena tabletku zabudne zobrať alebo má nejaké žalúdočné problémy a neuvedomí si, že tabletka tým pádom nemusela účinkovať, proste stáva sa to, ale málokedy je na vine tá tabletka, skor ženy sú zábudlivé a potom sa vyhovárajú, že antikoncepcia zlyhala

evittam
8. jún 2018

@trudy123 Beriem HAK už dlho s dvoma prestávkami uz 15rokov, ani raz nezlyhala.

soldi
8. jún 2018

@monca_24 my sme takto bez problemov a bezpecne fungovali 14 rokov. Medzitym tri deti, vsetko planovane. A teraz? Cakame stvrte, neplanovane. Nahoda je blbec, no. Nikdy som nechapala ako moze niekto neplanovane otehotniet, tak som asi musela dostat priucku 😂

tinkakajo
8. jún 2018

Poviem to takto. Z manzelom sme si planovali prve dietatko. Porodila som pekne zdrave babetko .. Po siestych nediel som sla u gynekologicky si dat danu.. Lebo us druhe som nechcela mat tak skoro.. Pravda ze dala miju o rok adva mesiace som zistily ze som otehotnela. V dane? Hovorim si to nemoze byt pravda volala som gynekologicky ze prave som si robyla tes aprislo negativne .. Ona nato tonieje mozne. Pod te ihed sem? Vysetrila ma. Apovedala ano mate pravdu ste vdruhom vstave us 13tyzden . nevedela som co jej mam nato povedat .kedze to druhe som us nechcela ana potrat som ties nemohla lebo us som bola 13tyzdny us mi nic nezbivalo len porodit.. Nelutujem mam krasneho synceka 4 rocneho amilujem ho nadovsetko na svete.. Preto radcej ked sa chces chranit da sa aj bez antikopcepcie . aj bez kondomov .. Treba si pen davat pozor .. Predovsetkim tvoj partner. ( v respektvive.

mala_katie
8. jún 2018

Posli chlapa na vazektomiu.. Len si to potom už nerozmysli.... Už niet cesty späť..

vrds
9. jún 2018

najlepsia antikoncepcia je neplodnost alebo poruchy zrazania krvi. o nich ludia casto nevedia kym sa nedaju vysetrit

tinkasss7
20. jún 2018

Najlepšia nemať sex hihi

tinkasss7
20. jún 2018

Mne sa z cerazette robili cysty na vaječníkoch a priberala každý mesiac 0,5kg.Musela som podstúpiť operáciu a odvtedy som ich vysadila

marietta0
20. júl 2018

Ahojte, mne gynekologicka odporucila kapsuly Pharmatex, nechcem brat hormonalnu antiku. Spolahlivost je vraj rovnaka ako pravidelne uzivanie hormonalnej antikoncepcie. Mam kapsuly doma, len by som rada vedela, ci mate niekto skusenost. Ci naozaj staci pockat 5 mins, ci ste neostali tehotne ..dakujem