Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké sú vaše skúsenosti s telieskom?

Vnútromaternicové teliesko
rainbow82
29. júl 2019

Ahojte baby,chcem sa opýtať tých ktoré máte teliesko aký máte na to názor?Akú máte menštruáciu?Či to partner cíti vo Vás? Ďakujem

veronikaszabova
29. júl 2019

@rainbow82 no citit to urcite neciti, nakolko to je az za krckom maternice 🙂

rainbow82
autor
29. júl 2019

@veronikaszabova dobre.Lebo mne raz dali to T a malo to dlhšiu ako keby strunku tak nadával že to cíti po každé tak to muselo ísť von

zabka1987
29. júl 2019

@rainbow82 môj to cítil, teda tiež tu strunu co čo to je a okrem toho som s tým otehotnela, ale to bolo aj co mi to teliesko spôsobilo

veronikaszabova
29. júl 2019

Fuuuha baby, ale to by ste nemali citit, nie...??

srnanka
29. júl 2019

@veronikaszabova presne ako píses , nemal by muz nic citit ak je dobre zavedene. Ja mam druhy krat Mirenu a nic neciti a vsetko v poho.

pininka1
29. júl 2019

Kamoška mala, v kuse mäsa mykóza, sex vlastne ani nemohli mať.

tanyan
29. júl 2019

ja som mala prvé teliesko skoro desať rokov. vyberali mi ho, lebo som chcela otehotnieť. po pôrode som si dala založiť znova a už ho mám viac ako štyri roky. mne to sadlo perfektne - lekár so skúsenosťami to dobre založil a moje telo (ani partnerovo) s tým nemalo absolútne žiadny problém. mala som aj mám nehormonálne Multiload Cu 375.

rainbow82
autor
29. júl 2019

@tanyan ďakujem,opýtam sa na to

rainbow82
autor
29. júl 2019

@veronikaszabova no cítil že ho to pichá a nadával na to.Mozno to bolo zle zavedené

lenicka2609
13. okt 2019

@rainbow82 ja mam teliesko zatial tyzden,sex sme este nemali nakolko mame 3 deticky a sme radi ked vecer vsetko stichne😉 ale pytala som sa dr ma to a partner vraj nic nema citit a ak ano tak sa daju tie vlakna este podstrihnut,tak sa skus tvojho gyndosa na to opytat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli