Ako mám užiť úplne prvú antikoncepciu?

ifhanka
23. aug 2014

ahojte dnes som dostala kramy a prvy krat ides idem vziat tabl. ako a co sa bude diat ? prestanem krvacat alebo ako ? dakujem za odpoved

safranca15
23. aug 2014

Nie ked budes mat piaty den kramy das si prvu tabletku a budes normalne pokracovat mozno budes mozno nie krvacat ale kazda to ma inak ja napr krvacam vzdy iba 5dni

sissy27
23. aug 2014

a to si kupovala niekde u vietnamca na trhu alebo ich máš na predpis od lekára? ten prvý jasné že ti k tomu nič nepovedal a chápem aj, že príbalový leták tam nebude, ale v druhom prípade hádam hej, či?
obyčajne sa tabletky začínajú užívať 1.-5. deň krvácania, prvých 7 dní treba ešte použiť aj doplnkovú atk... krvácať neprestaneš, dokonca prvé tri mesiace sa môže mierne krvácanie (špinenie) vyskytnúť kedykoľvek, podľa toho, ako si tvoje telo s tým poradí... je to individuálne, niekomu atk nesadne vôbec... ale skús ten príbalový leták, je aj voľne vygoogliteľný...

sue
24. aug 2014

@ifhanka citaj pribalovy letak a vymen gynekologa ak ta nepoucil.

hennyinnsbruck
24. aug 2014

😀 😀

cerez
24. aug 2014

To je rôzne. Tie čo som mala ja, tak hneď ako prišla, dala som si prvú tabletu. Či budeš krvácať? Ak myslíš počas menštruácie, áno. Ak myslíš po menštruácii, môžeš aj nemusíš. Tie hormóny môžu byť prvý cyklus rozhodené, ale po čase sa to upraví. Prečítaj si riadne príbalový leták a tam sa určite dočítaš ako máš postupovať.

ukulela
24. aug 2014

prehltnut a zapit vodou.