Ako zistím, či mám alergiu na hormonálnu antikoncepciu?

viki696
31. okt 2013

Zda sa mi, ze ju mam, je to 9. den co tieto tabletky uzivam a vsade mam velke cervene vyrazky... a dost silne svrbenie

janinah
31. okt 2013

a čakáš na čo? kým opuchneš či začneš sa dusiť či ako? a zistíš to tak tú ne/alergiu,že pôjdeš k lekárovi a dáš sa vyšetriť....

janielikk
31. okt 2013

mozno to nie je alergia na HAK, mozno ti vadi farbivo na tom povlaku, kukni si skladniki (zlozenie) a vylucovacou metodou mozno k niecomu prides, alebo ju rovno vysad a sama uvidis zmeny... zdravie mas len jedno, ci??? 😎

m_ij_ka
31. okt 2013

@viki696 netreba otáľať, choď čím skôr gynekológovi, ukáž mu vyrážky a ak je to alergia, tak zmeň antikoncepciu

katkasisk
1. nov 2013

ja uživam daylette vyse mesiaca a uz som zacala druhe balenie a citim nevolnosti..a slabost može to byt s tej antiuky?dakujem..

janinah
1. nov 2013

no ja neviem,ženy,zjavne jete niečo,čo váš organizmus nechce,nezvláda,reaguje a??? jete to naďalej 😒

katkasisk
1. nov 2013

co to ma byt?jedavam vsetko ako obvykle....nic nove a nic mi nebyvalo až etraz nejaka unava ci to suvisi aj s počasim alebo s tov antikov neviem no mam prvy krat antiku

m_ij_ka
1. nov 2013

@katkasisk ťažko povedať, môže to byť aj únavou. Ja keď som menila antikoncepciu tak mne môj lekár povedal, že telo si môže na novú antikoncepciu zvykať tri až šesť mesiacov. Ja som si tých pol roka zvykala. Bývala som podráždená, mávala som zmeny nálad a tak, vieš len na každého to vplýva inak, každý inak reaguje. Ale ak ti nerobí dobre je vhodné sa poradiť s gynekológom .

katkasisk
1. nov 2013

dakujem za radu vellmi pekne..