Aký máte názor na iud teliesko?

eriskaaa
12. apr 2016

kedze som uz porodila stvrte babatko uvazujeme s partnermi (ano, mam dvoch) nad antikoncepciou - co hovorite na IUD - teliesko ?

sissy27
12. apr 2016

pri viacerých partneroch by som v prvom rade uvažovala nad kondómom - nie len ako ochrana pred neželaným tehotenstvom, ale hlavne ako ochrana pred pohlavnými chorobami...

bonaqa2013
12. apr 2016

Tu mi niečo NESEDÍ. Píšeš že máš 4 deti a zas inde že sa snažíš otehotnieť.... ZABáVAš SA???? 😠 😠 😠

janinah
12. apr 2016

dvaja oteckovia uživia aj 8 detí,tak nerieš 😉 sorry,nedalo mi 🙂 a aspoň si zmeň status snažilky na 4nás. matku,lebo to potom vyzerá,že si z nás strieľaš

lubiss
12. apr 2016

uvazujeme s partnermi - ano mam dvoch :DDDD pobavila som sa

seahorse27
12. apr 2016

A partneri neuvazuju nad vazektomiou? Ci oni este chcu oplodnit svoje dalsie 4 partnerky? 😀 Juj, pobavila som sa aj ja 😀

nanulik
12. apr 2016

mna by zaujimalo ako to u vas prebieha. vsetci pekne pospolu ako jedna velka rodina 😀

zuzub
12. apr 2016

Lopušné Pažite -Kysucké Nové Mesto to hovorí za všetko 😀 😀 😀 som sa riadne pobavila 😀

kengurica
12. apr 2016

Na IUD hovorim ze: OK No a poznamka "ano, mam dvoch"...pobavila...Je tato informacia pre nas dolezita? Ci sa akoze chvalis?? 😒 Daj si radsej 2 telieska , ked mas dvoch partnerov.... 🤐