Antika pharmatex kapsuly - skúsenosti

lady511
23. sep 2015

Ahojte,,viem že je tu už taká téma ale chcela by som niake aktuálne a reálne skúsenosti konkrétne s capikmi,chcem vedieť či keď si zavediete capik idete naplno, ,alebo kombinujete s prerusovanou, ,alebo môžem tomu veriť? ,,totiž už dom kedysi otehotnela už len z tej "chlapskej vodičky ",,nasledovalo upt ☹ keďže mám silné lieky,,nemohla som si babo nechať, ,a nemôžem ani skoro žiadnu antiku, ,hormnalnu vôbec,,z prezervativov mám alergiu, ,mám o pár týždňov nabehnut na nehormonalnu antiku preto som si zatiaľ kúpila tieto capiky, ,len mám strach,,ďakujem za vaše skúsenosti

ria88
23. sep 2015

@lady511 ak to pouzijes presne podla navodu, tak je to v poriadku - teda ziadne umyvanie mydlom pred a tesne po, treba nechat cipok odporucanu dobu nechat posobit pred stykom.

permanentka
23. sep 2015

my ideme len na capikoch a nemozem si vynachvalit!!! samozrejme treba dodrziavat postup...najprv som mala strach z otehotnenia (abnormalny) a tak som aj tento capik dala a aj kondom sme mali (cez plodne) ale uz som sa ukludnila a netreba 400 ochran ako s om si myslela :D teraz ideme vkuse (a aj cez plodne naplno a to mame len tieto tabletky) a staci 🙂 neviem si ich vynachvalit 🙂

dionyzka
23. sep 2015

@lady511 tak ja neviem, v tvojom pripade asi neriskujem nic - uz len kvoli alergiam a zdravotnym problemom a oslovim dobreho lekara, ze co s tym. Uz si raz zazila, druhy raz by som neriskovala takyto zakrok.

miska222111
15. dec 2018

@lady511 viem, ze uz je to starsia diskusia. Ale tiez zvazujem pharmatex ako antku nehormonalnu. Tak som zvedava. Len sa mi zda, ze som v inej diskusii citala, ze si otehotnela s kondomom a pharmatexom naraz, co ma prekvapilo🙂 a teraz si spomenula alergiu na latex..cisom to zle pochopila v tej inej diskusii? 🙂

pietrins
15. dec 2018

Tiež sa pridávam k skupine za čapíky. Len to treba používať podľa návodu a bude dobre 🙂

permanentka
15. dec 2018

Presne 😀 my sme roky pouzivali podla navodu a super,potom som trosku polavila z navodu a uz kojim malu 😀

miska222111
15. dec 2018

@permanentka ved to sa da pochopit ak clovek aj uzna, ze polavil z navodu🙂.. ale otehotniet za pouzitia kondomu aj capikov..ked bolo vsetko dodrzane na sto percent???

permanentka
15. dec 2018

Tak to sa nam nestalo a to sme isli aj cez plodne len s capikom 🙂

miska222111
15. dec 2018

@permanentka ni mne tiez nie, len som tu citala myslim, ze autorka tejto diskusie niekde pisala, ze s kondomom a capikmi otehotnela...tak som sa tak vystresovala, ze ci uz ani na dvojitu ochranu sa neda spolahnut🙂

permanentka
15. dec 2018

@miska222111 nie nie akoze nie som vestica ani vynalezca capikov ale nemyslim ze sa da resp tak lahko to musel byt fakt zazrak 😀 podla mna sa to da asi rovnako ako otehotniet s antikoncepciou,kondomom a este cez nohavicky 😀 😀 😀

miska222111
15. dec 2018

@permanentka no tak to uz hej... ved nechcem nikoho presviedcat, ze sa to nestalo ak sa to stalo🙂len to uz sa nemoze clovek spolahnut na nic