Antikoncepce a změna chování

lidka58
17. jún 2016

Prosim vas, je mozne ze se mi pri brani antikoncepce "zblaznily" hormony? Jsem porad nervozni, vybusna. Jsem hnusna na pritele, i kdyz nic spatneho nedela. Staci malickost a uz vybuchnu a zbytecne sa pohadame. Ja jinak zadne problemy nebo stres nemam. Nechapu toto chovani. Je mozne ze to zpusobuje antikoncepce?

babatkoling
17. jún 2016

Ano, hormony to mozu sposobit, viem o tom svoje ☹ Ja hormony z tohto dovodu brat nemozem.

vevesh
17. jún 2016

@lidka58 ano, takisto osobna skusenost...jedine riesenie je bez hormonov...

alaguema
17. jún 2016

@lidka58 áno, môžu to spôsobovať hormóny a ešte aj oveľa horšie veci, ktoré majú dopad na všetkých. Rezíduá hormónov z hormonálnych medikamentov sa dostávajú do spodných vôd. Súčasný problém s plodnosťou mužov a žien je z časti spôsobený aj tým.

jajka257
17. jún 2016

@alaguema a tu ti mudim dat za pravdu. Antikoncepcia nici cely zivot na planete, nielen zenu. Otravi vodu, neda sa to z nej vycistit a nici zvierata.

evelynm
17. jún 2016

Ja takuto skusenost nemam. Uzivala som antikoncepciu dlhe roky a ziadne zmeny nalad som nepocitovala. Cize moze, ale nemusi to suvisiet. Skus porozmyslat, ci nemoze byt dovod aj v niecom inom.

lulu0123
17. jún 2016

Aj ja mam rovnaku skusenost, ale po zmene na inu znacku to uz bolo v pohode.Dokonca aj kamoske som zachranila vztah ked to uz bolo fakt zle a napadlo ma ci toto nemoze byt dovod jej nalad a hadok a pod.

littlelady
20. jún 2016

@lulu0123 mozem sa opytat na aku znacku si presla? mne zatial kazda sposobovala zmeny nalad, nechut na sex atd., no gynekologicka mi ju na zaklade zlych vysledkov kaze brat az kym nebudem chciet mat deti :/

lulu0123
20. jún 2016

@littlelady Qlaira

littlelady
21. jún 2016

@lulu0123 dakujem, citam, ze ako na kazdu, aj na tuto je dost kritiky, no poradim sa este s gynekologickou 🙂