Úcinkuje moja antikoncepcia?

5. okt 2022

já se chci zeptat ohledně antikoncepce. začala jsem užívat nový blistr po 7 denní pauze. První den po 11 hodinách od užití HAK jsem zvracela. v pondělí neboli 3 den od začátku užívání jsem měla sex ale is pharmatexem. A dnes je mi dost špatně, zatím jsem nezvracela ale neustále mě nafukuje a mám pocit, že musím jít na velkou i když nemusím. Mám se bát ohledně uccinosti nebo se pilulka vstř vstřebá-li nebudu vracet a mít průjem do 4hodin od užití HAk

stanulienkat
5. okt 2022

Urcite pouzi este inu Atk. Napr. kondom.

humajnicek
5. okt 2022

Očividne ti nevyhovuje, v tom prípade by si mala vyskúšať nejakú inú, poradiť sa s lekárom, pravdaže nie vyberať sama od seba.

autor
5. okt 2022

@humajnicek prožívám, stres proto se mi to děje. Antikoncepci beru už dlouho

autor
5. okt 2022

@stanulienkat Od teď se budu chránit i kondomem. Ale styk, který jsem měla v pondělí, byl normálně chráněn? Nemusím se obávat?

stanulienkat
5. okt 2022

Vo veľkom percente by si mala byť chránená

snehulak77
5. okt 2022

Si chránená normálne, nemusíš sa báť. Keby si vracala do 4 hodín, tak je to na pochybách, ale po 11 hodinách? Už dávno boli hormóny vstrebane

autor
5. okt 2022

@snehulak77 o to se ani tak nebojím, spíše se bojím, že je-li nyní snížena účinnost tak či nemůžu otěhotnět z toho styku který byl v pondělí. Doufám že chápete co se ptám

snehulak77
5. okt 2022

Nie, keďže si užila tabletky ako si mala , tak si normálne chránená. Ak by si vracala do 4roch hodín a nevzala náhradnú si tabletku, tak by si sa musela týždeň chrániť. Takze sa nemusíš báť

autor
6. okt 2022

@snehulak77 Děkuji, snad bude všechno ok :