Antikoncepcia a ovulácia

macusiq
21. sep 2016

Ahojte. Zacala som brat antikoncepciu KarHla. Mam ale niekolko otazok, ktore mi niesu priliz jasne. Zacal ma boliet vajecnik, najprv som nevedela dovod, ale ovulacny test mi len potvrdil ze mi ovulacia nastala. Mam vsetky priznaky ovulacie. Je toto mozne? Je to len preto, lebo beriem antinu prvy mesiac, alebo mi nejak neposobi? A dalsia otazka znie: Je tu niekto, kto otehotnel pocas uzivania antikoncepcie? Dakujem za vase odpovede. 🙂 😕

catherinah
21. sep 2016

takých, čo otehotneli počas užívania HAK je dosť, čítala som to tu v iných diskusiach.
100% to nie je.

Pozitívny ovulačný test =ovulácia.
To by Ti potvrdil jedine ultrazvuk.

catherinah
21. sep 2016

@catherinah Oprava: Pozitívny ovulačný test - nerovná sa ovulácia.

macusiq
autor
21. sep 2016

@catherinah asi si pohladam tie diskusie, dost ma to zaujima, ako je toto mozne. Ja beriem antinu pravidelne kazdy den o 6tej.

catherinah
21. sep 2016

@macusiq ja nemám osobnú skúsenosť, neviem, či to nájdeš, bolo to v takých diskusiách, ktoré boli primárne úplne o niečom inom, ale skús.
Nedávno jedna baba písala, že NIKDY nevynechala ani jednu jedinu a otehotnela.
Ďalšia písala, že zabúdala viackrát a nič.

macusiq
autor
21. sep 2016

@catherinah tiez s tym nemam skusenost, kedze antinu beriem prvy krat a beriem ju len docasne, aby sa mi upravili hormony, kedze mam strasne bolestivu ovulaciu a tabletky proti bolesti mi uz nezaberali. no na moje prekvapenie mam take iste bolesti aj pocas uzivania antiny. taktiez aj hlien aj makky krcok. No som asi vadna 😀

dada000
21. sep 2016

Mesiac je este malo..je ked som uzivala hak moja gyn.mi povedala ze vajecniky ako keby spia a ovulavia tak nieje..tak neviem..

zuzula777
21. sep 2016

@macusiq s tou ovuláciou - ja ju tiež cítim, nie stále, ale niektoré cykly áno 🙂 a to beriem HAK už niekoľko rokov 🙂

macusiq
autor
21. sep 2016

@dada000 no tak moje vajecniky asi neuspi nic. 😀 uvidim dalsi mesiac, snad to uz bude OK.

macusiq
autor
21. sep 2016

@zuzula777 ahooj, je to asi predsa len normalne vsak? Takze sa nemusim bat.

zuzula777
21. sep 2016

@macusiq hej, pýtala som sa na to gynekologičky, a že úplne normálne, takže nemaj boja 🙂

macusiq
autor
21. sep 2016

@zuzula777 tak ti dakujem teda, ze si ma ukludnila 😀 este ma zaujima moja druha otazka, len som este nenasla forum s niecim takym 😖

anonym00000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
11. okt 2022

@macusiq ahoj, mala si nakoniec ovuláciu aj počas užívania antikoncepcie?