Antikoncepcia Apreg a meškanie menzesu

paradox48
16. dec 2022

Zdravím.
10.11 som mala poslednú menštruácia
10.12 mala prísť ďalšia menštruácia
Stale som mala pravidelny cyklus +-1 deň.
21.11 som mala moj prvy sex a uzitie tabletky po do 3h vo vecernych hodinach…mali sme chraneny sex ale roztrhol sa kondom tak sme hned prestali a pre istotu vzala tabletku (apreg)
27.11 na 6den po tabletke dalo by sa povedat že to bolo na 5den…rano krvacanie/krce raz slabsie raz silnejsie mozno aj spinenie tym niesom si ista ale trvalo to 3 dni
11.12 som dostalavala krce vecer + stale som bola hladna stale nieco sladke…trvalo to az do 15.12 kedy som dostala rano silny krc a od vtedy nic. Za cely som mala prsniky normalne tak ako stale.

Dnes je 16.12 a meskaju mi 6dni. Este chcem pockat na ten 7den ci nieco nepride. Tehotensky test som si este nerobila. A tiež som čítala že môžu mi meškať aj zo stresu ale aj z toho že to bol môj prvý sex je to pravda? Vopred za odpoveď Ďakujem.

marianka17
29. dec 2022

@paradox48 ja som tiež použila tabletku Apreg žiadne krvácanie na 5 deň som nemala teraz mám len bolesti v krížoch a bolesti prsníkov mám ich citlivé veľmi menštr. Mám dostať tento víkend niekdy budem sa modliť aby prišla držím aj vám palce 🙏

rebekkafia
25. nov 2023

@marianka17 viem že to je už dosť dlhá doba ale prišla vám tam ms ?