Antikoncepcia Belara

lamxida
17. feb 2022

Dobrý den,chcela by som sa s vami poradiť.Beriem antikoncepciu Belara,mala som užiť poslednú tabletku a potom mala prísť 7 dňová pauza,no po užití poslednej tabletky prišla do hodiny hnačka a ďalšiu tabletku som potom neuzila,začala som brať až ďalšiu krabičku po 7 dňovej pauze.Ako mám pokračovať ďalej ?

janai1
17. feb 2022

@lamxida no však normálne ďalej,co tam chceš špekulovať?

ibrunova
17. feb 2022

Pokračuješ normálne.

lamxida
autor
17. feb 2022

@janai1 no lebo keďže som hodinu po úžití mala tráviace problémy tak som si myslela,ze sa to berie ako kebyže som tu tabletku nezobrala.

janai1
17. feb 2022

@lamxida no ved to si si mala dať vtedy z náhradného blistra a nie to riešiť o 8 dní 😀 teraz už pokračuješ normálne ďalej

lamxida
autor
17. feb 2022

A mám si urobiť po dobratí 7 dňovú prestávku alebo nie ?

nika_val
17. feb 2022

@lamxida ber tie tabletky normálne akoby sa nič nestalo..
Mala si tráviace problémy, potom 7 dňovú pauzu, a teraz si začala brať nový blister, po tomto blistri si daj klasicky 7 dní pauzu, atd atd

janai1
17. feb 2022

@lamxida veď áno, keď si to mala vyriešiť si to neriešila, tak prečo to chceš riešiť po mesiaci? Už na to kašli a ber tak ako máš

olivkaradusova
6. júl 2022

ja som zacala prave uzivat belaru, normalne 1. dnom ms som zacala a po skonceni ms cca 7 dni mi zacalo-pretrvavalo krvave spinenie, kt. trvalo cca mesiac, potom mi moja dalsia ms prisla este pred tou 7 dnovou pauzou a trvala 2-3 dni, co u mna nie je normalne, pred hak trvala 7 dni a bola silna, cize presny opak toho co som prave zazila. moze to byt dosledok uzivania hak, ze sa mi ms posunula a ze trva kratsie? a je aj to krvave spinenie normalne? lebo myslim ze som ho mala iba 1. mesiac uzivania, momentalne mam 2. balenie a uz nemam ziadne spinenie ani vytok

nika_val
6. júl 2022

@olivkaradusova toto určite rieš so svojou gyn..asi ti belara ako antikoncepcia nesadla ked ti toto robí s cyklom
Mam sestranicu a jej belara tiez robila podobne že jej chodila ms skor a slaba, kratka a dr jej ju kvoli tomu vymenila

olivkaradusova
6. júl 2022

@nika_val dakujem za radu, skusim este mesiac-dva pockat ci sa to znova zopakuje a potom skocim ked tak za mojou gyn