Tabletka po pri antikoncepcii

20. okt 2022

Ahojte, užívam antikoncepciu ale zabudla som užiť 5 tabletku v 3 týždni a tak som sa riadila pribalovym letákom a prešla som okamžite na 7 dňovu pauzu. Píšu že ak to urobím takto alebo budem pokračovať ďalej tak som chránená aj naďalej pred otehotnením. Včera som mala styk chránený kondómom čiže ok ale asi hodinu po tom ako priateľ ejakuoval tak do mňa vošiel asi na 2 sekundy (zasunul a okamžite vytiahol). Teraz ale neviem či som chránená aj tou HAK alebo si mám kúpiť tabletku po. Krvácanie z vysadenia očakávam zajtra.

ninka99865
20. okt 2022

Nedávaj si tabletku po, s antikoncepciou by to bol dobrý hormonálny koktejl…

autor
20. okt 2022

@ninka99865 vďaka, takže za tie 2 sekundy nechráneho styku sa nemusím obávať? Podľa letáku píšu že som aj naďalej chránená tak neviem

ninka99865
20. okt 2022

Veď to máš napísané v letáku🙂 iné by bolo vynechať v 1 alebo 2 týždni

autor
20. okt 2022

@ninka99865 ďakujem 🙂 prípadne si o 2 týždne urobím test

autor
20. okt 2022

@ninka99865 ak užijem predsa len Escapelle, rozhodí mi to kravacanie? Dnes mi prišla ms

skorpionik30
20. okt 2022

ano rozhodí z vlastnej skúsenosti... som sa 2 mesiace dávala dokopy....

autor
20. okt 2022

@skorpionik30 ďakujem, vôbec neviem či ju mám užiť alebo nie. Neviem ako by to bolo s tým cyklom pri HAK

liloastitch
20. okt 2022

Aj keby si nebola chránená antikoncepciou tak z tých dvoch sekúnd fakt neotehotnieš.

autor
20. okt 2022

@liloastitch takže môžem byť v kľude? Nikdy sa mi nestala takáto situácia takže nie som si istá ako mám postupovať. Momentálne mám ms tak snáď prípadná ovulácia nenastane

liloastitch
20. okt 2022

Určite môžeš byť v kľude. Tabletkou po by si si zbytočne rozhádzala celý cyklus, navyše v kombinácii s antikoncepciou je to totálna hormonálna bomba. Z takého styku ako opisuješ určite žiadne tehotenstvo nehrozí.

autor
20. okt 2022

@liloastitch ďakujem 🙂 pre pokoj na duši si urobím test o 2 týždne

ninka99865
20. okt 2022

Presne tak ako pise baba vyššie.. plus ti došla ms tak čo riešiš

elli333
20. okt 2022

Na test o dva tyzdne nieje ziaden dovod

autor
20. okt 2022

@elli333
@ninka99865 snáď máte pravdu, som celá nervózna kvôli vynechanej tabletke ale tak postupovala som vraj správne.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. okt 2022

@liloastitch nakoniec som užila aj tabletku Ellaone (do 20 hodín od styku) problém nastáva teraz, dnes (9 dní po tom "styku" ) som zbadala veľmi malé množstvo krvi ale je to skôr ako hlien. Môže to byť spôsobené tou tabletkou plus antikoncepciou? Alebo to môže byť uhniezdnenie? Iné príznaky nemám

liloastitch
28. okt 2022

Môže to byť prihadzajuca menštruácia, tá tabletka ti rozhádže celý cyklus,v kombinácii s antikoncepciou to musí byť ešte horšie. Určite to nebude uhniezďovanie. Nemá sa ti čo uhniezdiť..

autor
28. okt 2022

@liloastitch ďakujem, skúsim si budúci týždeň urobiť test. Po dvoch týždňoch od styku by snáď už niečo mohol ukázať.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. nov 2022

@liloastitch dnes som skúsila urobiť test. 15 dní po styku. Negatívny však?

liloastitch
3. nov 2022

Negatívnejší už ani nemôže byť.

autor
3. nov 2022

@liloastitch ďakujem, už len počkať na ms.

autor
8. nov 2022

@liloastitch skúsila som urobiť test dnes aj včera a na obidvoch mi vyšlo toto. Je to len kanálik? Prvé dve fotky sú z dnešného dňa a tretí je zo včera.

liloastitch
8. nov 2022

No tak ja tam nevidím ani ten kanálik... Čo ten psychológ? Už si objednaná?

ninka99865
8. nov 2022

Preboha nič tam neni. Už sa upokoj. Chod ku psychologovi prosím 🙈

autor
8. nov 2022

Tak ja tam vidím, biele čiarky. Viem že to není pozitívny test ale aj tak. Áno pôjdem tam a sex už mať nebudem.

liloastitch
8. nov 2022

To píšeš už 3 mesiace, že tam pôjdeš a nejak si sa ešte nedokopala...

ninka99865
8. nov 2022

keby si bola tehotná z tej zabudnutej tabletky tak tam neni biela čiarka ale kolajnice čo ti vybiju oci

autor
8. nov 2022

@liloastitch ako vieš že tam reálne nechodím? To že si ja neviem pomôcť to je vec druhá.

liloastitch
8. nov 2022

Vždy napíšeš,že pôjdeš. Takže logicky tam nechodíš..