Antikoncepcia kvôli pleti

zabka1994
30. sep 2022

Baby idem si k vám po radu. Kožná lekárka mi odporúčala na moju pleť antikoncepciu . Chcem sa vás opýtať aké máte stým skúsenosti .. a chcem sa este opýtať keďže som sama takže sa nemusím chrániť najskôr ja to užívam čisto len na pleť ,tak kedy mám vziať prvú tabletku? Môžem hocikedy alebo...

solange7
30. sep 2022

@zabka1994 ako to myslis ze hociked?. Ved raz denne si daj tabletu a potom 7 dni pauza. To je jedno ci si sama alebo nie. Odporuca sa v rovnaky cas, aby si si vytvorila navyk. Aby si nezabudla.

lucikc20
30. sep 2022

@zabka1994 antikoncepcia je síce fajn, ale akné sa zvykne vrátiť po vysadení a mať ešte väčšiu intenzitu. Mne osobne pomohli tabletky Roacutan resp. Isotretinoin. Brala som 2x a od akné mám pokoj už 2 roky

janai1
30. sep 2022

@zabka1994 áno hocikedy, nemusíš čakať na prvý deň MS

ivik4
30. sep 2022

Ako Ti povie lekar
Zacina sa brat od prveho dna MS
Niektore maju 7dni pauzu, ale napriklad Ta co beriem ja je bez pauzy

aaadkaaa
30. sep 2022

Mne nepomohla absolutne

jane1987
30. sep 2022

@zabka1994 mne tak rozhadzala hormony, ze som sa zaprisahala ze uz nikdy viac. A teda naozaj by som si to rozmyslela, ci ist do toho aj v tvojom pripade, ci nie je ina moznost a hlavne, pokial naozaj nemusis byt ,,chranena". Fakticky, ber to ako najlepsie mienenu radu, aku ti mozem dat. Skusala som vela preparatov a vzdy to dopadlo rovnako, migreny, bolesti v podbrusku, prsiach, spinenie,....

zuz_ka
30. sep 2022

Mne pomohla antikoncepcia na chvíľu, konečne som mala peknú pleť a za chvíľu sa my to všetko vracalo, takže ak chceš užívať antikoncepciu iba kvôli pleti neoplatí sa to