Antikoncepcia Mercilon. Ako pôsobí na váš organizmus?

mirettim
28. feb 2008

baby mate niektora z vas skusenosti s hak mercilonom??ako posobi na organizmus po visadeni ? pocula som ze z mnohych inych sa dost pribera..aj z tychto? 😢 😠 ..kazdy organizmus je iny..ale aspon v priemere...ako to posobi na vas??

aquia
5. feb 2013

Ty co pisu ze z HAK pribrali, tak holky, nie je to z HAK, ale z toho ze vela jete :o) nie z mercilonu ani akychkolvek inych
lahko sa to tymto ospravedlnuje, co? hak mozno zadrzuje vodu v tele, takze sa da pribrat max.2-3kila a ked niekto napise ze pribral 15 kil, tak chyba je niekde inde...tiez mam o 15kilo viac ako v 17tich, ked som zacala s tabletkami, ale rozhodne to nebolo tabletkami ale jedenim. Tak sa holky nevyhovarajte na HAK:o)

wera.g
5. feb 2013

takže pridávam moju skúsenosť 😉 mercilon som užívala bez prestávky cca 5 rokov a ani som nepribrala, ani som neschudla, ani som nebola inak vyrážková ako predtým, jediná zmena bola, že som konečne mala pravidelný cyklus, že som bola chránená pred otehotnením. Potom som hak vysadila, plánovali sme bábenko a chcela som sa od hak trocha "očistiť", tak 3 mesiace sme si dávali pozor, otehotnieť sa nám podarilo v podstate hneď ako sme si prestali dávať pozor, donosila som zdravého krásneho chlapčeka a teraz skoro rok a pol po pôrode uvažujem, že sa vrátim späť k mercilonu 😉

anika11
9. mar 2013

mam cele balenie nenacate..ak by mal niekto zaujem 🙂 expiracia 08.2013 navrhnite cenu,mne je na nic a uz sa nepamatam kolko to stalo

cickasa31
9. mar 2013

ahojte ja beriem mercilon uz dva roky .volajak mam napäte prsia vypadavaju mi vlasy....mne ich lekar predpisal nie ako HAK ale ako pre zdravotne potiaze mala som cysti na vajecnikoch a mozem povedat ze som spokojna cysti zmyzli ale aj tak ich nadalej beriem...aj som zostala tehotna pocas Hak neviem ako sa to podarilo ale aj som potratila a stalo sa tak uz dva krat a este ani jednu tabletku som nevinechala tak nechapem

siska2703
25. jún 2013

Predam antikoncepcne tapletky Mercilon nove balenia zabalene, nepouzite blistre na 8 mesiacov. Zaruka 08/2014
Cena za vsetky balenia na 8 mesiacov 45 €.
Kontaktujte a prosim emailom: silviagrezova@gmail.com

luckaszigetiova
3. aug 2014

baby predávam jedno balenie-na jeden mesiac "Mercilon".. ja som ju vysadila. Kto by mal záujem, tak luckaszigetiova@gmail.com

lady511
4. aug 2014

@luckaszigetiova ahoj je to ešte aktualne?

luckaszigetiova
4. aug 2014

@lady511 ahoj ano napis mi mail prosim ta 🙂

lady511
4. aug 2014
lady511
9. aug 2014

Baby kolko stojí mercilon ma mesiac?.a kolko na 3 mesiace?..možem ho užívat aj ked užívam na štítnu euthyrox 25?...užívala som ho aj kedysi..cca rok len vtedy som ešte nemala so štítnou,,a moj doki ma dovolenku,,,tak sa pýtam tu tak orientačne,,lebo mi celkom vyhovoval,,len neviem čo teda može sa ked je ochorenie štítnej

zuzu1108
19. aug 2014

Baby za kolko pride menstruacia po vyuzivani balenia? ja ho mam len na jeden mesiac,na upravenie cyklu pred ivf. Po 21 dnoch je 7 dnova prestavka a na 7mi den uz zvykne prist ms?

bcblck
23. sep 2015

Ahoj, chcela by som sa opýtať na priberanie a vedľajšie účinky mercilonu. Nemam s tym skusenosti no doktor mi ich nedavno predpisal tak aby som vedela co ocakavat. Dakujem.

meluela
30. sep 2019

mam dva blistre mercilonu 2/21, idem vysadit (ip)

lindt
10. júl 2020

baby, mam na predaj neotvorene balenie (3 blistre), davam si prestavku.

simalaci
5. feb 2021

Ak by ste dievčatá mali niektorá záujem mám na predaj 3 celé balenia ,nakoľko musím prejsť na inú antiku

teja26
20. aug 2022

@klauduska myslim,ze tie kg nebudú z liekov.Mam 4 deti a mam v mojom veku rovnaku vahu ako 15 rokov dozadu 53kg...mam okolo seba zeny ktore maju 1,2 deti a maju o 10..15 kg viac ako mali pred deťmi a lieky neberu...

1lenka_
15. dec 2022

@janulik13 presne si to vystihla je to zivotnym stylom! Z liekov sa nepribera, keby sa ludom chcelo studovat a viac citat tak zistia sami a nie pocuvat tzv rady doktorov, ktori ludi beru ako skvely business na zarabanie penazi. Zakomplexovany mytus mnohych, ludia doslova zeru a vyslovene zeny, ktore sa same stresuju alebo maju taky zivot tak jasne, ze siahnu po sladkostiach a inych veciach, ale pohyb je kazdemu cudzi ach, lahke vysvetlenie a nechapavi ludia😏