• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

28. apríla 2017 
moja cítim strašný pesimizmus s tvojich slov :frowning2: keď to takto cítiš tak to rieš! Mám kamarátku ktorá bola v podobnej situácii ako ty, ale keď sa to už dostalo na neúnosnú hranicu, tak si doma napísala na papier všetko čo im vo firme chcela naservírovať / mala to na 6 A4 / , zavolala si vštkých koho sa to týkalo a doteraz neľutuje že to spravila...držím palčeky nech aj tebe výde slniečko :wink:
10. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, že to je na mne. lenže som už taká neskutočne nerozhodná.... Ja sa tak pesimisticky fakt cítim a sama som zvedavá, do kedy vydržím takto fungovať.
10. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa aspoň teraz usmej :slight_smile: neviem ako u vás ale u nás začalo svietiť :sunglasses: :sunglasses: a mňa to nenormálne pozitívne nabíja, pošlem aj tebe, chceš?
10. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: je to nadhera :grinning: ,aj ja by som chcela tu moju bambulku tak vidiet,ale to je chalanisko, siltovka, teplaky a co najzodranejsie tenisky :grinning: ,ale co uz

adamtim: moja ked ta neico stve, treba to dat najavo a neparat sa s tym, ja som zase taka, ze si otvorim usta a hne a poviem si to svoje a veru servitok vtedy nepoznam, preto mam aj velmi malo priatelov, lebo si som vzdy velmi priama a uprimna a ty nic nevyriesis pokn si skodis sama sebe, to mi ver, drzim ti palce a daj vediet ako to dopadlo, mirenky, ze so mnou suhlasite? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás už vykúka aj keď ráno snežilo ako na Vianoce. Musím letieť domov. Možno sa ozvem neskôr.
10. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: to je aj moj pripad, ja slnko milujem, to je moja energia,my sme tusim naozaj spriaznene duse :wink:
10. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamtim:len sa pekne ozvi a nie ,ze mozno :grinning: ,budeme ta cakat :wink: ,ze mirenky?
10. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi len si ma pekne držkaj, neviem čo by si si tu bezo mňa počala :grinning:
sa z tej mojej bambule vytešujem, však sa mi podarila? :grinning:
10. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: tusim ti trosku pristrihnem hrebienok :grinning: :grinning: :grinning: ,nevytesuj sa aj ja mam m peknu bambulku :wink:
a co sa tyka toho drzania-myslim, ze sa drzime spolocne :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nie teraz vazne,som rada, ze som ta spoznala, len skoda, ze je medzi nami taka dialka, to by sme sa urcite navstevovali, nie ste nahodou niektora z bratislavy?,ked uz iwusska nemoze :frowning2:
10. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...chcem vas poprosit o radu,mam dost neprijemne zapachajuci vytok...je to normalne???
10. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi veď ja som ti už tvoju bublinku chválila že je zlatučká :wink: aj ja som rada, že sme tu na seba natrafili, len tá diaľka :frowning2:
tina35 nie je to normálne, fyziologický výtok je biely, číry a nezapáchajúci. Neviem či máš okrem výtoku aj svrbenie, alebo pálenie...ak áno môže ísť o mykózu, ale pri nej je výtok hrudkovitý. Takže šup šup ku svojmu dr. na ster.
10. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska:ja viiem, ze si chvalila, ale musela som ta trosku zkrotit :grinning:
tina35: ivka ma pravdu, treba ist a co najskor :wink:
10. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď ma už toľko nekroť, môžeš aj pochváliť, nie? :grinning:
10. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ta chvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeee mňaaaaaaaaaa :grinning:
10. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som chcela pochvalit teba :grinning:
10. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre moje zlatko už som spokojná :grinning:
10. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma tesi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemoze to byt z toho,ze som si dala len pred dvoma tyzdnami zaviest mirenu???ten vytok nemam hrudkovity a ani nemam svrbenie,nic....tak ja neviem a moj doktor je teraz niekde mesiac na seminary....
11. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina môže to byť aj mirenou, nejaká infekcia :frowning2: tak choď k nejakému inému, určite ho niekto zastupuje. Ozvi sa ako si to poriešila :wink:
11. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem iwusska...no asi budem musiet ist,lebo je mi to fakt neprijemne....keby sa tak dali kupit nejake lieky bez lekara...prajem zatial pekny dnicek... :slight_smile:
11. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajú sa kúpiť aj bez lekára, nejaké probiotiká na upravenie ph, ale ja byť tebou tak určite navštívim dr. a budeš kľudnejšia....neboj bude dobre :wink: držím palčeky a určite sa ozvi, budem tu na teba čakať :grinning:
11. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina35: iwusska ma pravdu, len chod pekne ku doktorovi,aj mna upzornoval na nieco taketo,ze ked sa objavi, tak to treba preliecit antib.

iwusska: ty tu budes robit takeho poradcu :grinning: :grinning: :grinning: a ja tvoju pravu ruku :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ľavú ak chceš :grinning: si mi tu chýbala, ešteže ma máte, lebo by to tu už asi museli zabaliť :grinning: ja idem domkov, možno ešte kuknem
11. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa ,ja tu budem na vecer
11. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte taxi neprišiel :grinning:
11. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlate dakujem.....len je tu jeden problem,doktor tu nebude asi mesiac a nezastupuje ho nikto,lebo on tu ma len ordinaciu raz v tyzdni a inac je primar v LC...takze neviem ako to idem riesit,no pokusim sa s nim aspon nejako spojit....prajem vam pekny zvysok vecera a urcite sa ozvem ako som dopadla....
11. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina35:ak je primarom v LC,tak chod tam a ked povies, ze chodis ku nemu ale momentalne tam nie je a mas taky a taky probrem, urcite ta nenchju len tak odist,tak drzkam palceky :wink: ,ale ist by som tam isla urcite
11. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi si ma predbehla :grinning: :grinning: presne to som chcela povedať :grinning: :grinning:
noštek ešte bolí? Pofúkam??? :astonished:
11. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja tam nemam ako ist som z BB,pracovne vytazena a auticko...hm :frowning2: ....zial nemam...uz to nejako vyriesim.....ale ste fakt zlate... :sunglasses: ...papapa
11. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok