Antikoncepcia Natalya

foxy123
19. aug 2021

Ahojte chcem sa opýtať vás ženy ak stým mate nejakú skúsenosť dnes som bola u gynekológa dala som si predpísať antikoncepciu no vysvetlil mi iba pár vecí napr ze ju mam brat 3 týždne a potom na 7 dní vysadiť no som po pôrode 2 mesiace robil mi sono (brucho) povedal mi ze o 14 až 20 dní sa mi ma dostaviť menštruácia neviem ci mam začať brat tu antikoncepciu od zajtra alebo mam počkať a až po msnstruacii asi nerátal stym že si ju hneď pôjdem do lekárne vybrať..
Takže teraz neviem co mam robiť lebo vôbec som ho nepochopila 😁 ak mi viete pomôcť poradiť 😇 a ešte ake mate skúsenosti s antikoncepciu natalya ak niekto takú bral

janai1
19. aug 2021

Ak si si čítala leták je to tam vysvetlene... HAK sa berie od 1. dňa MS

foxy123
autor
20. aug 2021

@janai1 no lenže som tomu nepochopila takže mam čakať na menštruáciu dobre ďakujem za vysvetlenie

miskamicha
20. aug 2021

@foxy123 ano mas ckat na menstruaciu, zacat brat 1.den krvacania. Precitaj si letak aj na nete.

foxy123
autor
20. aug 2021

@miskamicha dobre ďakujem

mirka28mima80
5. nov 2021

@foxy123 ahoj,možem sa opytať?berieš tu antikoncepciu natalya?aj ja ju mám predpísanú prvý krát ju idem brať a nerozumiem kde na blistri je šípka v ktorom smere začat to balenie, v letáku píšu že podĺa dna kedy začne Ms na prvý deň a pokračovat v smere šípky no tam źiadna nieje,ďakujem za radu.

foxy123
autor
25. nov 2021

@mirka28mima80 ahoj nie neberiem ju ale môj doktor povedal že mám začať v pondelok aby som to mala presnejšie ale inak je to na mesiac tak ten celý mesiac ju ber normálne každý deň a potom po mesiaci si daj pauzu ako na menštruáciu a potom zas začni ja som to robila tak ten mesiac ale radšej sa spýtaj svojho lekára .. on ti to nepovedal?

mirka28mima80
25. nov 2021

Ahoj,ďakujem za odpoveď,začala som užívať prvú v nedeľu,na začiatok menštruácie,no dúfam som si vybala tú správnu nedeľu keďže na blistri nieje v akom smere začat a pokračovať alebo to je jedno?predtým som mala aj iné tabletky a krásne tam boli šípky v akom smere íst no tu nieje nic,

tajfa
23. máj 2022

@mirka28mima80 to aj mna zaujima. Ako si to vyriesila?

livia123457
Dnes o 06:20

Mne nesadla Natalya,ak by niekto chcel píšte