Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Antikoncepcia počas dojčenia

ada510
5. okt 2013

Mamicky som po sestonedeli chystám sa na prehliadku ku svojej gynde tak by má zaujímalo aké máte skúsenosti s antikoncepciou počas dojcenia a čo by ste mi odporucili(okrem kondomov lebo na tie som alergicka...) Ďakujem

evelynm
5. okt 2013

uzivala som antikoncepcne tabletky, vhodne pocas dojcenia - predpisal mi ich lekar. Bola som uplne spokojna, nemala som ziadne potiaze.

nikka2610
6. okt 2013

Môj malý mal z antikoncepcie cistu na cicíku...hormóny.ked som prestala brať,chvalabohu zmizla.skús si niečo prečítať o dane.sesternica si ju dala a je spokojná...samozrejme aj to je individuálne,tak ako tabletky.skúšali sme aj také tabletky do pošvy so spermicídnym účinkom a ok

danielle37
6. okt 2013

ahojte,
je to síce už cca 9 rokov, ale ja som dostávala injekciu pri dojčení raz za 3 mesiace - nič som neplatila!!!!!!odporúčam, žiadne problémy ani ja ani dieťa. Lekár mi to navrhol, že je to najlepší spôsob. Nebolo mi vôbec zle.....ani žiadne zmeny nálad....A raz som mala ešte antiku v tabletkách na preliečenie inak antiku neberiem.... Som názoru že ak sa má dieťa narodiť tak sa narodí a môžeš si dávať sakra bacha.....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli