• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Azalia. Beriete ju niekto a aký máte názor?

9. júla 2017 
@ajino Dobry den, ma Vasa kamaratka zaujem o tie tabletky? Dakujem za odpoved :slight_smile:
1. feb 2016 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam nazvys HA Azalia, 2platy cele, z tretieho chyba 7 tabletiek, exp 06/2016 , v pripade zaujmu mi piste cez IP
13. feb 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah plati to este mate zvysnu azaliu? Prosim pekne
4. aug 2016 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkamia ano mam. Poslite mi do spravy adresu
4. aug 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto zvysne blistre azalie prosim?
6. aug 2016 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkamia Aj mne sa zvysili azalie
7. aug 2016 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som našla jedno celé balenie Azalia, len exspirácie doba skončila. Ale myslím že to nevadí. Mal by niekto záujem za nejakú symbolickú cenu :slight_smile:
22. aug 2016 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam nazvyš HA Azalia, 2cele blistre a z jedného chyba 8tabliet. Ak ma niekto záujem,píšte IP. :slight_smile:
10. jan o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dbertov dobrý je to aktuálne ďakujem
1. mar o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adkarobko
Dobrý den, áno,je to aktuálne :slight_smile: ak máte záujem,píšte IP.
7. mar o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem uz som kupila
7. mar o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den ja mam na predaj jedno cele balenie Azalie na mesiac ak ma niekto zaujem piste :slight_smile:
15. mar o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky mohli by ste poradiť aká antikoncepcia je lepšia pre kojace mamičky? Rozhodujem sa medzi Azalia a Cerazette. Pred tromi rokmi som ju užívala Azaliu a celkom bola fajn nemala som s ňou problémy, len čítam že pred pár rokmi ju sťahovali z trhu vraj obsahovala viac odpadu a menej tých ochranných zložiek tak teraz neviem, beriete ju niektorá ešte a je v pohode? Doktorka mi ju znova predpísala a teda nakoľko som s ňou nemala problémy chcela by som ju aj teraz skúsiť po druhom pôrode :slight_smile: ďakujem pekne za každú radu :wink: a cením si to, veď není nad to keď ti má poradiť niekto kto o tom vie viac a má skúsenosti :kissing_heart:
5. júl o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie109 mne azalia nesadla, používala som ju asi len 7 dni a bolo mi z nej zle. Kamarátke naopak, sedela výborne, používa ju este stále. S cerazette nemam skúsenosť.
9. júl o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dbertov no veď to je problém že už ju dlhšie nepoužívam tak neviem či mi bude pasovať tak dobre ako predtým no čo už vyskúšam :slight_smile:
9. júl o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie109 ahoj. Mne predpisal Isaniva. Je to vsetko na jednom principe. Predtym som mala Cerazette. Nebol problem ani pri jednom ani pri druhom. Ale uz by som chcela odstavit a prejst na Yasminelle ktorusom mala pred detickami. Ak sa este vyraba :sweat_smile:
9. júl o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok