Čo si myslíte o vnútromaternicovom teliesku?

pipi1211
24. aug 2007

ahojte baby neviem ci je tu uz taka tema no nenasla som...
Chcem sa spytat ci mate niektora skusenosi, pripadne PRE a PROTI 🙂 Dakujem 😉

ivetka1985
23. nov 2009

ahojte chcem sa opitat kto ma skusenost s danou mala som hu 2 roky ale dala som hu von lebo chcem babetko a uz hu mam mesiac von,,,,chcem sa opitat kto vie po kolkich mesiacoch sa da otehotniet dakujem za odpovede

kostra1919
14. dec 2009

cawte, ja by som sa chcela opytat bab ktore maju zavedene vnutromaternicove tiesko ze ci je mozme pocas menstruacie pouzivat tampony??:.. nemoze dojst k poskodeniu ..alebo porpadnenu posunutiu vnutromaternicoveho telieska??.. dakujeem 🙂

nikinka82
14. dec 2009

Ajoj kostrička 🙂 ja mám VT už vyše roka a veru som nevylúčila používanie tampónov, ani ma nenapadlo, že by to mohlo robiť nejakú šarapatu.... mňa lekár nahováral aj na to hormonálne VT, ktoré vraj vylučuje aj hormóny a otehotneniu bráni aj mechanicky, no 7000,- Sk bolo pre mňa dosť, takže som ostala pri tom mechanickom za nejakých 2000,- Sk a nemám problém... musím si odklopať..... 😉

mojo22
13. jan 2013

dobry den. chcem sa spytat??manzelka sa nevie rozhodnut ci si ma dat predpisat lieky ci dat zaviest teliesko co je lepsie???

lucyliena
27. máj 2013

Mám dve kamošky, ktoré majú s vnútromaternicovým telieskom zlé skúsenosti, jedna mala po jeho zavedení silnú a bolestivú menštruáciu, ktorá trvala podstatne dlhšie ako za bežného stavu a preto si teliesko dala vybrať a odvtedy sa jej cyklus upravil a cíti sa podstatne lepšie, druhý prípad je ešte horší, žena s vnútromaternicovým telieskom otehotnela a následne muselo byť teliesko vybraté a taktiež musela podstúpiť potrat, nakoľko hrozila vysoká šanca, že dieťa bude postihnuté. Čiže skúsenosti rôznych žien nie sú len a len pozitívne.

ejuska2586
6. aug 2013

@bihan goldenlily a silverlily - ja to mam