Escapelle - tabletka po

sergejka
22. okt 2016

Ahoj. Mali sme s priateľom nechránený sex a užila som tabletku Escapelle po asi 26-hodinách. Máte s touto tabletkou nejakú skúsenosť?

sibalka21
22. okt 2016

@sergejka Naco trtkate ked to neviete? Vies vobec co si do seba dala hormonov? :D Necuduj sa ked ti bude z nej pekne zle a budes mat zdrav. problemy, budu ti meskat kramy a podobne.... To niesu cukriky, uz si to viac nedavaj... Radsej pouzivajte kondom, nevies si predstavit jak ti to moze ublizit

moni244
22. okt 2016

@sergejka najprv dat a potom sa pytat 😀 to je logika 😀 skusenosti su ti na dve veci, ked si ju uz zobrala, mozes cakat totalne rozhadzanie hormonov, cyklu a podobne

csajee92
22. okt 2016

Čím skôr sa užije tým väčšia istota že zaberie. Sám o sebe je to bordel na n-tú, takže užiť len v krajnom pripade.na nete je o nej popísané dosť. Pomôže predísť neželanémy tehotenstvu ale má kopu vedľajších účinkov, ktoré sa môžu dostaviť ale nemusia. (Nevoľnosť, bolesti hlavy, vracanie, rozvrat menštruačného cyklu, špinenie...kuk na google) takže len v krajnom prípade. Radšej sa zamyslieť nad ochranou ako potom siahať po tejto tabletke. Za mňa toľko.

sergejka
autor
22. okt 2016

Shit.

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blackcat8885
22. okt 2016

U mna tak isto vobec ziadne vedlajsie ucinky neboli cyklus ok

lucka527
22. okt 2016

Ja ta asi nepotesim ja som ju uzila a ostala som tehotna tak ci tak dr mi povedall ze je to blbost ze je mozno ucinna kef sa vezme do hodiny

skeblicka77
22. okt 2016

ja som ju uzila asi 12 hodin po a ani u mna ziadne vedlajsie ucinky a si predstav
@sibalka21 ze kondom sme pouzili ale roztrhol sa.. takze sproste reci typu, ked nevies trtkat tak to nerob... no to je teda inteligentne vyjadrovanie zeny...

sibalka21
22. okt 2016

@skeblicka77 moj nazor.... naco to komentujes? ja som sa nic nepytala

skeblicka77
22. okt 2016

@sibalka21 to je zasa moj názor....!

sibalka21
22. okt 2016

@skeblicka77 tak ma do tvojich nazorov nezatahuj, ja som tebe nic nepisala, tak co rypes?

skeblicka77
22. okt 2016

@sibalka21 😀 😀 😀 asi že je to verejné forum a diskusia... keď sa ti nepáči kritika a iné odpovede, tak jednoducho neprispievaj..

sibalka21
22. okt 2016

@skeblicka77 ale ja som sa nic nepytala, ty si zacala bezdovodne rypat... Autorka mi nic nepovie a hlavne ze ty vyskakujes... mne je jedno co tu kto pise, ja si poviem svoj nazor a nerozoberam nazor inych, len nechapem co ides na mna utocit ked som ti ani pol slova nenapisala... neviem o co ti ide, asi rada rypes do inych ocividne

skeblicka77
22. okt 2016

@sibalka21 moja klud... mam proste iny nazor ako ty ...vies, toto je verejne forum a tu sa reaguje bezne.. no a ja nemam potrebu rypat.. ale si precitaj este raz co si napisala... velmi ti prajem, aby si tu tabletku nikdy nemusela pouzit a ked hej, tak si spomen na svoju vetu.. ked nevies trtkat, tak to nerob, lebo ju uzilo uz zopar xy zien a tiez by sa im urcite tvoj vyrok nepacil... 😉 😉

sibalka21
22. okt 2016

@skeblicka77 ja ti tvoj nazor neberem, preto nechapem preco ty zatahujes mna do toho tvojho.... a neboj taky humus v zivote do huby nedam, radsej si necham svoje dieta

skeblicka77
22. okt 2016

@sibalka21 amen.. dobru noc... 😉 😉

sibalka21
22. okt 2016

@skeblicka77 :D a este k tomu prispevku, ak si si nevsimla napisala ze mali NECHRANENY sex, takze si si mohla odpustit ten tvoj koment na moju adresu, dobru ;)