HAK Dienorette - skúsenosti?

ivanka8287
16. apr 2019

Ahojte baby, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o Vaše skúsenosti s antikoncepciou DIENORETTE. Čítala som si príspevky ktoré tu už na túto tému boli, ale chcela by som vedieť viac. Predpísal mi ich lekár, ešte ich neberiem, až ku koncu mesiaca. Nikdy predtým som nebrala HAK, preto vás prosím o každú skúsenosť, prípadne radu.
Ako ste sa cítili pri užívaní, nežiaduce účinky, priberanie, všetko čo by som mala vedieť. Pribalovy letáčik som si prečítala, ale predsa osobná skúsenosť každej z Vás je viac. Aj keď to je individuálne. Budem veľmi vďačná za každú odpoveď. Ďakujem

simiqe
16. apr 2019

Myslim ze kazdy moze reagovat uplne inak cize ti sadnut moze ale aj nemusi .. mne v podstate sadla jedine co som mala bola znizena chut na sex ale HAK co som mala predtym mi chut znicila uplne cize som bola rada ze aspon nejaku chut mam 😁 jedine co mi vadilo bol obal na ktorom skoro vobec nebolo vidiet aky den mam tu tabletku zobrat... ale mozno to uz zmenili ja som to brala asi pred tromi rokmi .... co skor bolo horsie bolo ked som ju vysadila lebo som brala HAK uz asi 6 rokov a chcela som si dat pauzu a az tam som videla ake je to svinstvo a moje telo sa z toho dva roky dostavalo... takze odporucam si urobit raz zacas pauzu na precistenie a chranit sa inak