icon

Ako dlho trvá počatie po vysadení HAK?

avatar
monika11991
Dnes o 10:32

Ahojte ženy kolko vám trvalo počať babatko po vysadení HAK ? My sa snažíme už pol roka a stále nič myslíte že uzivanie Hak ma nato vplyv ? Lebo prvé babo sme počali do dvoch mesiacov od snaženia ale to som predtým nebrala HAK.

anonym_300683
Dnes o 10:34

@monika11991 môže tam byť hocičo, u muža spermie, u teba štítna, alebo niečo so zrážanlivosti krvi, môžeš mať aj problémy s vajíčkami alebo dokonca môžeš mať aj zrasty v maternici či vajcovodov

anonym_8279c4
Dnes o 10:35

@monika11991 nám sa to podarilo ihneď. Dajte sa obaja vyšetriť a budete vedieť príčinu

anonym_528ef6
Dnes o 11:00

na toto ti musí odpovedať gyn
ja som otehotnela po 40 s antikoncepciou, nestačila sa správne vstrebať pre brušnú virozu ..

avatar
veselo_neveselo
Dnes o 11:29

@monika11991 od mesiaca po roky. Hak s tym nic nema, pokial mas pravidelny cyklus tak to stoji na uplne inych veciach.
Pol rok je nic, vacsina zien ak nie je problem otehotnie do roka. Riesila by som to po roku - a skor, ak mas viac ako 35 🙂

anonym_42fa1b
Dnes o 11:31

@monika11991 mne 6 rokov