Hnačka a antikoncepcia. Poraďte mi

elisimek
1. jan 2018

Ahojte potrebujem surne pomoc!!! Vcera som si dala par poharikov a asi mi to nespravilo dobre, dneska som po hodine dostala slabsiu hnacku nieco medzi normalnou stolicou a hnackou sama to neviem posudit, som v tretom tyzdni brania, je nutne robit nejake dalsie prostriedky alebo sa staci chranit 7 dni aj niecim inym? Nechcem moc zacinat dalsie balenie bez prestavky alebo si spravit pauzu, takto to je popisane v letaku preto potrebujem vsetky rady. Je moznost ze by som zobrala nahradnu tabletku a pokracovala dalej?

elisimek
autor
1. jan 2018

@lillystranska to som stihla skonzulovat ked som si antk nasadzovala, vies, ja sa nehrniem len tak do niecoho len pre info a dalsia vec, ja som to s alkoholom neprehnala, dala som si stamprlik a o niekolko hodin pohar sampanskeho ked tu uz ides sudit, nemyslim si ze na tom je nieco zle, len mi to nepadlo dobre, ja nie som pravidelny konzument alkoholu.

mircalla
1. jan 2018

@elisimek Nemas sa tu preco ospravedlnovat pred virtualnymi nickmi. Neboj sa, bude to v pohode

elisimek
autor
1. jan 2018

@mircalla dakujem velmi pekne za podporu, ved toto, nikto nikoho nenuti komentovat, ale niektorym to asi aj tak neda.

moonlight1210
1. jan 2018

@marusia12 ad 1. Pisala som o tabletkach vseobecne, ad 2. plati to aj na hak, ze sa vstrebava ciastocne tam a ciastocne tam.

Ale pri hnacke po cca 4 hodinach od uzitia a hlavne iba jednorazovej to nemoze uskodit.

elisimek
autor
1. jan 2018

@moonlight1210 ale ja som mala taku makksiu stolicu do hodiny od uzitia..😔

zabka1987
1. jan 2018

Keď sa ti to stalo v treťom týždni tak neboj, tam už je minimálne riziko otehu. Ja som si ani nevypila ale zabudla som si dat jeden deň a to 7den, čo prvý deň je kritický 😢 takže sa môžem báť lebo akurát pred tým 2dni sne veru mali styk, no nič iné mi nestáva len čakať na MS 😔

elisimek
autor
1. jan 2018

@zabka1987 uplne chapem tvoje pocity.. mojim jedinym takym utesenim je to ze vzdy sme mali styk bez ejakulacie.. babo by mam nevadilo, ale predsalen nemame postarane ani o nas dvoch nie este o babo.. tak snad nam to dopadne v poriadku

zabka1987
1. jan 2018

@elisimek ja mam ale 3 deti, síce všetky plánované ale 4te uff no bol by to masaker 😢 no ale nezmením to, už bude ako bude. Sa mi toto nikdy nestalo no šla som skôr spat lebo mi bolo zle a všimla som si to až na ďalší večer

lillystranska
1. jan 2018

@elisimek ja som to nemyslela tak ako si to pochopila. Nepovedala som že piješ stále alkohol. Len že na niektoré antikoncepcie zrejme alkohol neúčinkuje dobré. Hnačku si mohla mať aj z niečoho ineho😉

lillystranska
1. jan 2018

@mircalla nepovedala som že slečna sa opila. Kde to tam vidíš napísané?

mircalla
1. jan 2018

@lillystranska Opit vypit, to je hra so slovickami. Asi nepoznam nikoho, kto bral antikoncepciu a nikdy si nevypil. Nic strasne sa nestalo

elisimek
autor
11. jan 2018

@zabka1987 ahoj, tak ako to dopadlo?

zabka1987
12. jan 2018

@elisimek ahoj ešte neviem, na nedeľu čakám ms ale boli ma brucho ako pred MS, tak dobre znamenie

anonym00000
30. máj 2022

@zabka1987 ako si vtedy dopadla?

zabka1987
31. máj 2022

@anonym00000 vtedy som nebola tehotná 😉