Hormonálna antikoncepcia Lunytta

slavicek5
22. júl 2014

Ahojte, máte niekto HAK Lunyttu? Mala som predtým Vreyu ale doktorka mi povedala, že je to zbytočná záťaž pre mňa že Lunytta je vraj lepšia. Lenže je to nejaký nový výrobok a neviem či nie je lepšie ostať pri tom svojom overenom.

viktoriaa321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hama007
23. máj 2019

Mme ucinkovala 2 roky a nejake drobne. Ku koncu uzivania som zacala priberat a nezaberalo ani behanie a zdrava strava, zhorsila sa mi celulitida, odupavala mi chut na sex a co je najhorsie - mala som kvôli nej zapaly močových ciest (na to som prišla až časom). Postupom casu sa vsetky negativne ucinky vytratili 🙂

marika3110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara9000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinab11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina306
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadu_lka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina306
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadu_lka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina306
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina306
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avril299
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kostrmenka
28. okt 2020

Ahoj....chcem sa vám niečo opýtať ale môžem aj so správy? Ďakujem

avril299
28. okt 2020

@kostrmenka pytaj sa 🙂

obcanka123
31. okt 2020

@kostrmenka môžeš aj mňa kľudne

alenka24482
6. jan 2021

Ahojte, môžu tabletky Citalec (antidepresivne) ovplyvniť cyklus? Pred tím som brala antiku Lunytha ale po nasadení Citacu som antiku vysadila a menzes stále neprišiel.

bambiv
11. jan 2021

Dobrý večer, mate prosím niektorá skúsenosť s HAK Lunytta, nežiaduce účinky? Ci vám sedela? Ďakujem veľmi pekne Veronika

avril299
12. jan 2021

@bambiv Ahoj, ja som ju uzivala 3 mesiace a prvy mesiac som mala vkuse spinenie, potom uz OK aj menstruacia mi zakazdym pocas uzivania prisla na hodinu presne. Ale este sa mi stalo 3x pocas tych troch mesiacov, ze sa mi zrazu velmi znizil tlak, az tak, ze sa mi zahmlelo pred ocami a zacalo zvonit v usiach, uplne uz jak pred odpadnutim, ale lahla som si a preslo to. Pred tym a ani po tom, ako som prestala uzivat tuto HAK sa mi to uz nestalo. Tebe sa objavili nejake neziaduce ucinky? Ci len informativne sa pytas?

bambiv
12. jan 2021

@avril299 ďakujem za odpoveď ja ju mam začať ešte len užívať, chcela som HAK hlavne kvôli problému s nadmerným ochlpenim, ale mam už aj tak nízky tlak, a bolieva ma hlava tak zvažujem ci mi to zato stojí keďže mi gynekológ povedal, že nieje to na 100 percent, že sa to môže užívaním zlepšiť aj nemusí

viki317
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viki317
25. jan 2021

Ahojte, mám na posunutie 2 blistre, EXP 11/21 a 4/23 (z tohto konkrétne chýbajú 3 tabletky).

alenka24482
29. jan 2021

@viki317 ahoj, aká by bola cena?

viki317
30. jan 2021

@alenka24482 písala som správu

viki317
8. feb 2021

Tabletky ešte stále mam takže ktorá máte záujem pokojne píšte, cena je 12e ale prípadne sa vieme dohodnúť 😊

nikolkakolka
15. jún 2022

Ahojte, mám na predaj dva blistre HAK Lunytta. V prípade záujmu ma kontaktujte, na cene sa vieme dohodnúť. 🙂