Je to antikoncepciou?

4. feb 2023

Užívam antikoncepciu 9 mesiacov a už druhý mesiac mám počas pauzy krvácanie ktoré je hnedé. Tento mesiac som mala len hnedé špinenie ktoré trvalo pár hodín. Test dnes ráno negatívny aj keď čosi tam možno vidím avšak pozitívny test to určite nie je. Informoval by som sa u gynekológa ale volala som v piatok ohľadne inej veci a prídete mi blbé keď budem volať znova. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Môže byť hnedé slabé krvacanie spôsobené antikoncepciou?

zuzanockamt
4. feb 2023

Áno, je to normálne.

sima338
4. feb 2023

Je to normálne.

autor
4. feb 2023

Vďaka baby, myslela som že budem krvácať a krv bude normálne a nie len hnedé špinenie. Tento cyklus zatiaľ nič, tak netuším ak nepríde ani to tak asi zavolám gynekológovi

drzaopica
4. feb 2023

Oplatí sa Ti takto blbnut telo?

autor
4. feb 2023

@drzaopica Popravde vôbec ale keďže priateľ odmieta kondómy a ja na prerušovaný styk nepristúpim tak inú možnosť nemám. Chcela som nehormonalne teliesko ale to mi gynekoló odmieta dať

petulka2021
4. feb 2023

Áno to je normálna vec , počas HAK nemáš menštruáciu , je tolen krvácanie respektíve spinenie z vysadenia

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. feb 2023

@jabadabadu nezdá sa mi že už druhý cyklus mám tmavohnedú krv. Skúsim v pondelok zavolať a spýtať sa na to

petulka2021
5. feb 2023

Veď to je úplne normálne že je tmavá

autor
5. feb 2023

@petulka2021 je to moja prvá antikoncepcia a aj napriek tomu že ju užívam už dlhší čas tak krvácanie sa mi mení a tak neviem na čom som. Do toho sa mi objavili aj pomerne väčšie krvné zrazeniny čiže tiež neviem či to brať ako normál.