Kedy dostanem menzes po doužívaní antikoncepcie?

zumbadance
13. aug 2012

pekny letny den prajem zienky! 🙂uzivam antiku marvelon,naozaj mi zalezi aby som ich brala pravidelne.uz tri dni cakam na menzes a stale nic 😠 dost sa bojim lebo muz ma prehovoril aby som si s nim mala styk,den pred tym som dobrala poslednu tabletku....mozno nie som tehotna lebo ako som pisala den pred tym som si dala poslednu tabletku..ale je to normalne ze musim cakat tak dlho na menstruaciu? 😖 dakujem za odpovede. 🙂

mandragora22
13. aug 2012

ahoj, je to individualne, zavisi to ako od druhu HAK, tak aj od zeny samotnej. najrychlejsie mam skusenost, ze 24 hodin po dobrati poslednej tabletky a "najdlhsie" mam skusenost, ze az 4, 5 dni, podla toho, aku HAK som brala. s marvelon nemam skusenost, ale skus vyckat este dva dni, ak ani potom nie.... tak asi test?? 😅 😅 ale ak si mala styk den po dobrati, mala by si este byt chranena podla mna... nuz neviem, daj vediet, ako si dopadla 😉

jaruska8
13. aug 2012

@zumbadance mala si styk po dobratí tabletky, čiže pred sedemdňovou prestávkou???? Čiže by si mala byť chránená. Marvelon sú podobné ako Mercilon, ja som mávala ms na 4. deň. 😉

riana12
13. aug 2012

@zumbadance ja som dostavala na 3. den pauzy... ale ked som si ja zistovala, kedy ostatnym chodi, mnohe dievcata a zeny dostavali menstruaciu az na 5. a niektore aj 7. den pauzy... je to velmi individualne...
neboj, si chranena, aj pocas pauzy, ak dosledne beries a ak ste mali styk na predposlednu tabletku, tak si uplne chranena...

zumbadance
autor
13. aug 2012

@mandragora22
@jaruska8
@riana12 dakujem,ale su to nervy..muz nalieha na mna aby sme to,a furt ho odbijem ze cakam na mrchu.babetko neplanujem uz mam dvoch chalanov a som rada ze uz nie su miminka a su samostatny,ved snad to viete pochopit! 🙂 😎

riana12
13. aug 2012

@zumbadance dbaj na správne užívanie, potom môžte mať sex bez obmedzení 😉

jahodnicka
13. aug 2012

Já čekávám asi tak 4 dny...

lenosko
13. aug 2012

ja ked som v nedelu rano dobrala poslednu tabletku, vo stvrtok rano to prislo. Takmer presne na hodinu 😀 a bolo jedno ci som brala Triregol, Cilest, Diane35 alebo Yadine... vzdy to bolo to iste.

petraxy6
13. aug 2012

@zumbadance ja som mávala na 4.deň. A nejaké bolesti si mala? ako pred MS?

zumbadance
autor
13. aug 2012

@katren dakujem,vidim ze nie som sama co ma pochybnosti o tom ci je to ok. 😀

danu
14. aug 2012

@zumbadance opytaj sa v teme na ktoru ti dala link katren