Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy začať užívať antikoncepciu?

skorpionica
16. apr 2015

Baby chcem sa len opýtať, keď som kedysi brala ATK tak mi lekár povedal nech ju začnem užívať podla návodu, t.j. 1.-5. deň návštevy rusákov :D medzičasom som zmenila lekára a teraz mám začať zase, ale povedal mi nech začnem na 6-ty deň, pritom je v letáčiky písané to isté, 1.-5. deň. Tak teraz neviem. Poraďte pls. Dikes 🙂

matulik5521
16. apr 2015

@skorpionica ahoj, ja som vždy začínala na tretí deň a bolo to v poriadku, cyklus pravidelný ako hodinky, určite začni skôr ako na šiesty deň, menštruácia odíde rýchlejšie 😀

17alexis
16. apr 2015

@skorpionica mne vždy doktorka tvrdila, že musím užiť v prvý deň. Teraz doktor mi tiež predpísal novú a vraj môžem aj druhý deň. To sa fakt dá aj neskôr? 😀 Asi mi niečo ušlo, teda. 😀 😀 😀

katulienkax
16. apr 2015

Ja by som šla podla návodu pokial lekár neodôvodnil preco tvrdí co tvrdí. I ked voľakedy v minulosti sa naozaj začínalo tuším 7 den teraz sa odporúča už prvy.

dadulka256
17. apr 2015

skús sa poradiť s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk budeš spokojná

skorpionica
autor
17. apr 2015

@17alexis ved aj ja som bola vyorana ze preco mi povedal inak ako je v navode 😀

stanislavao
17. apr 2015

@skorpionica vyraz menstruacia je mozne normalne pouzivat
rusaci = sváby
cize neviem, aky svabi vas navstivili.
aby sa dospela zena ntakto vyjadrovala, non sence.

17alexis
17. apr 2015

@stanislavao @skorpionica každá to volá inak, u mňa je to "návšteva" 😀 u niekoho "krámy" - toto slovo vyložene neznášam, ale akceptujem, že ho niekto používa...

matkamirko
17. apr 2015

ja som uzivala tiez vzdy 1.den MS(mala som dva druhy).Raz za pol roka som si dala cyklus bez antiky, a potom opat zacala uzivat v 1.den MS. Ale teraz s odstupom casu, rokov, a po xyz problemoch, urcite odporucam ani ju nezacat brat.

skorpionica
autor
17. apr 2015

@stanislavao
@17alexis
podstata otázky bola iná... presne tak, každý si to môže volať ako chce ;)

skorpionica
autor
17. apr 2015

@matkamirko ja som problémy nikdy nemala, takže to je u každého individuálne, len som bola zvedavá či to čo mne aj niekomu inému povedal lekár, že až na 6-ty deň 🙂 začnem prvý, ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli