Krvácanie počas brania HAK

20. okt 2023

Ahojte, podobne temy tu uz asi boli, ale nie presne taka. Chcem sa opytat, moze hormonalna antikoncepcia zmenit cyklus?beriem ju rok a po prvych mesiacoch bolo vsetko vporiadku, krvacala som po 21dnoch cez prestavku. Posledne dva mesiace krvacam pridlho aj pocas brania antikoncepcie. Najskor hnede spinenie, krvne zrazeniny, teraz uz svetla krv. Trva to dva tyzdne potom par dni nic a opat uz je to zas druhy tyzden, zda sa mi to dlho. Ked aom antikoncepciu nebrala mala som pravidelny cyklus, 28.dnovy a krvacala som teda vzdy len par dni. Potom pocas brania antikoncepcie najskor ani cez prestavku, neskor ten tyzden...teraz viac...nacitala som si, ze to moze byt patologicke, kadejake ochorenia, aj hormonalne, mozno znizeny ucinok antikoncepcie...brala som chvilu antibiotika, pijem bilinkove caje, aj ze to moze byt aj tehotenstvo, mohla som teda otehotniet a teraz mam implantacne krvacanie. Neviem, ci to tak moze byt, ze i ked zena nadalej prijima hormony, ktore dietatku neuskodia, moze namiesto vynechania akehokolvek krvacania krvacat viac a dlho. Chcela som brat tento mesiac posledny, ale krvacam aj pocas brania, ked znicim davku a nebudem brat vobec, budem krvacat viac. Stalo sa vam, ze az po nejakom case brania antikoncepcie ste zacali krvacat a trvalo to dlho? Mam aj krce v bruchu a citim unavu a malatnost, mala som aj zavraty, ale to asi pre to dlhe krvacanie.

msnesquik
21. okt 2023

Mne sa toto stavalo v druhej casti balenia, antikoncepcia bola slaba, zmenili mi ju na silnejsiu...a inak, cyklus bez hak a s hak je nieoc uplne ine...pretoze s antikoncepciou je to len pseudokrvacanie z vysadenia...to nie je normalna menstruacia
A este jedna vec, unava a malatnost je trochu zvlastna, nemas anemiu?
Isla by som na gynekologiu, nemusi to byt nic, ale moze to byt aj polyp a pod. Mna najskor hnali na hysteroskopiu, ale v nemocnici zhodnotili, ze to bude slabou hak