Mirena - krvácanie

mara2010
23. júl 2022

Ahojte tie ktoré máte mirena ako dlho ste po nej krvacali? Ja ju mám týždeň najskôr žiadne krvácanie a teraz krvacam. Ako budem vedieť teda po akej dobe budem vedieť že mi sadla ?

bajka16
23. júl 2022

Po zavedení som krvácala a špinila na striedačku, 2 týždne vkuse. Potom som mala také dlhšie menštruácie, a každým mesiacom sa to upravovalo. Krvácala som menej a menej, až po pol roku som menštruáciu úplne stratila. Ale to je len moja skúsenosť. Každý to má inak.

evica17
23. júl 2022

@bajka16 ja som na Tom obdobne. Mám ju cca 3 mesiace a každá menštruácia je síce slabšia ako bola predtým a ešte cca týždeň dva po nej spinim a až potom je to ok zas. Zo začiatku som dlho spinila.
Ale za mňa asi jedna z najspoľahlivejšie metod, vôbec sa momentálne nebojí tehotenstva a tak toto som ochotná zvládať kľudne jntych 5 rokov,pokiaľ nemám iné problémy

elizabet173
23. júl 2022

@mara2010 no po tyzdni je skoro robit zavery. Ja som nekrvacala nikdy, ale su zeny, ktore maju menzes, aj ked maju Mirenu, alebo spinenie, uvidis, co bude nasledovat. Keby to trvalo dlho, chod k lekarovi

bajka16
23. júl 2022

@evica17 áno keď mám zrátať tak som viac špinila ako menštruovala. Ale už mám pokoj 5 rokov. 😆 Aj od menštruácie aj od brania antikoncepcie 👍

mara2010
autor
23. júl 2022

No ako ja ani neviem zatiaľ že ju mám nepociťujem nič len to spinenie ale ako píšete uvidím ako bude neskôr. Dúfam len že to nebude dlho trvať je to také nepríjemné no

elizabet173
23. júl 2022

@mara2010 tak krvacas alebo spinis? Spinenie po zavedeni prvej som mala aj ja, no nie dlho, druha a tretia pohodaaaa

zlostitko
23. júl 2022

@mara2010 mozem sa opytat, kolko ste doplacali za nu v lekarni? Chystam sa na vymenu, tak som zvedava, ci sa nejak zmenila cena.

mara2010
autor
24. júl 2022

@zlostitko 160€ . Ale keď som sa pýtala v inej tak tam stala 200€.

mara2010
autor
24. júl 2022

@elizabet173 spinenie ale myslím tak že sa bojím aby to nebolo dlho alebo teda nadoslo ku krvácaniu že by to trvať aj 3 mesiace

epsonka45
24. júl 2022

Ja tretí týždeň čo ju mám štvrtok som začala špiniť a dnes už náznaky krvy a aj pocit ako pred ms ,že by každým dnom mala aj prísť. Uvidím ako to bude prebiehať a aká vlastne ta ms bude . Aleee teda všeličo ma napáda a dala by som si radšej za to facku .

mara2010
autor
25. júl 2022

@epsonka45 no že prvý polrok to môže byť všelijaké a prvé 3 mesiace je tak pravdepodobne spinenie. Treba vydržať uvidíme čo bude po pol roku no

epsonka45
28. júl 2022

@mara2010 mám úplne slabý menzes oproti tomu ako som mala predtým ,že som musela meniť vložku skoro každú chvíľu čo som bola pretecena . Teraz mi stačí aj tenšia vložka uvidime či dĺžka bude ako mávam alebo dlhšie .