Krvácanie pri užívaní HAK

luciaa77
23. máj 2022

Ahojte ,chcela by som vedieť vase skusenosti ci to niektorá mala tiež a ci to je v poriadku,uz pol roka beriem antikoncepciu pravidelne,a pred 3 dňami mi prišiel menzes no o 9dni skôr,klasické krvacanie aj bolesti najskôr špinenie no uz normálny menzes ,hak beriem itak naďalej a za 9dni mi ma začať sedem dnova pauza to určite dostanem menzes znova.U dr som bola pred týždňom vsetko bolo v poriadku od vtedy som styk s priateľom nemala.Nemusim sa obávať?je to v poriadku.Mala som aj žalúdočné tazkosti kŕče zaludka bolesti tak som brala x liekov na bolest.za kazdu odpoveď budem vďačná

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
23. máj 2022

@diamond007 ked som lieky brala tak som styk s priateľom nemala vobec,no hak som brala normálne stále, myslela som si ze tie žalúdočné problemi mam s hak tak som sla ku dr a bolo všetko v poriadku ,na druhy ked som hned ms dostala a styk nebol .

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
23. máj 2022

@diamond007 aha tak ked za par dni mam mat pauzu a mala som ms dostať a brat 7 placebo tabliet tak tu pauzu vynechám a budem pokračovať ďalej?....no ja aj počas týchto dní co krvácam beriem hak ako stále,

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
23. máj 2022

@diamond007 no 20.5 som začala krvácať ,den pred som bola u dr.cize dnes 3den krvacam. Pauza a ms mi ma prísť až 1.6.Som stoho trosku zmätená lebo ked pauzu vynechám cely mesiac ptm budem brat aktívne tablety.

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
23. máj 2022

@diamond007 to je to ze ja mam 21tabliet a 7 placebo ktoré beriem počas tej pauzi,preto ma to zaujíma ci by mi to nijako uškodilo alebo nedajbože antika nezabrerala keby vynechám pauzu a normálne pokračujem uzivat

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
24. máj 2022

@diamond007 som volala práve dr,tak mi povedala ze mam normálne douzivat aktívne tablety a ked mi prvého ma prísť pauza normálne 7dni mat pauzu a pokračovať akokeby nič, ak by sa to opakovalo ze mi krvacanie mimo cyklu sa bude opakovať mam prísť radsej .No urcite v priebehu týždňa radsej pojdem ešte raz nech som v kľude.

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaa77
autor
24. máj 2022

@diamond007 aj ja som vedela ze co povie no istota je guľomet, nikdy predtým som hak nebrala tak som mimo vzdy stoho ked sa dačo udeje ine ako by malo. Dokonca mi povedala ze aby som sa chránila keďže som mala žalúdočné problémi preistotu no nehnackovala som len ma bolel zaludok,no hak som užívala kazdy deň stále az doteraz a uz mi je úplne fajn tak si myslím ze sa chrániť ani nemusím ked užívam pravidelne.Asi sestrička bola nijak mimo