Antikoncepcia
26. jan 2007

Kto berie Cerazette?

Ahojte, chcela by som sa radu, ako je to s menštruáciou pri cerazette. stále dojčím, a keď som ju začala užívať už som ju raz dostala.Ale.. už by som mala dávno dostať ďalšiu a nič. Je pri tejto antikonc. menštruácia pravidelná, alebo nie ????
evittam
5. apr 2018
@wind123 Nemala som vôbec, raz za cas len spinenie.
luxikate
5. apr 2018
Kojis a užívas antikoncepciu a ešte sa bojis či si v tom??Načo vlastne počas kojenia pchas to svinstvo do seba a davkujes to aj dieťaťu???? :-o
wind123
5. apr 2018
@evittam tak to si ma potesila tymto priebehom uzivania, to by som celkom prijala😉a zacalo Ti to takto hned po zacati uzivania tejto atk, alebo absencia menzesu prisla az pi nejakom case?
poska28
5. apr 2018
Ja som zo začiatku mala dosť dlho špinenie,ale teraz nemám menštruáciu už dva roky.
evittam
5. apr 2018
@wind123 Nie, hned od začiatku.
candii
22. jún 2018
Ahojte, mam brat cerrazzete 3m a potom si idem dat nehormonalne teliesko, dr si chce byt na 100% isty aby som v case zavadzania telieska nebola tehotna. Stale som na pochybach ci to neublizi babatku tato antikoncepcia ale ci sa mi neznizi tvorba mlieka aj ked viem ze tato antika je pre dojciace zeny aj tak mam strach 😣
myboys
22. júl 2018
Ahojte, mam na predav jeden neotvoreny blister tejto antikoncepcie cerazette - 6€ aj s postovnym

Začni písať odpoveď...

Odošli