Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kúpiť si Mastodynon, alebo si dať predpísať antikoncepciu?

map0007
28. mar 2015

Ahojky, chcem sa poradiť.Neviem či si kúpiť mastodynon,alebo si dať napísať antikoncepciu.Menstruaciu mám celkom pravidelnú,akurát 3-4 dní spinim a potom sa spustí.Ale v strede keď mam akože ovulaciu naleju(oopuchnu mi prsia)neznesiteľné bolia a ak si ich stlačim,tak vystrekne tekutina ako kolostrum.No a takto naliate a boľavé mám až do menstruacie.Takže Pms ako vysiti a tá zlosť aká vo mne vrie,keď hormóny bilancuju.Hrôza nepoznavam sa.Doktor mi vzal aj krv,či nemám zvýšený prolaktin,no ale ten je v norme.Poslal na ešte ba endokrinologiu.No ale vvravel že mi odporúča skúsiť mastadynon alebo antikoncepciu.Neviem čo by bolo lepšie.Čo myslíte?Ďakujem

lolitkaxi
18. apr 2015

@map0007 ahoj, podobný problém mám aj ja, tiež mám veľmi citlivé a bolestivé prsia, bolesť zachádza az do podpažia a mám aj bolestivé hrčky na oboch prsiach, na sono som bola asi pred pol rokom, sú to zväčšené mliečne žľazy, takže tiež som zvažovala aj HAK až som si ju nakoniec dala napísať. Zatiaľ som nikdy ešte HAK neužívala, dr. mi predpísal Dayllu, vraj by mi to mohlo pomôcť, mám skúsiť. Začínam až o mesiac, keď začne nová menštruácia, tak dúfam, že pomôže. Mastodyn som kúpila tiež, ale vychádza dosť draho, pri tom davkovaní ako píšu tá fľaštička vydrží ani nie na tri dni a stojí cca 7 € a má sa užívať minimálne 3 mesiace, to sa mi zdá predražené.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli