Máte skúsenosť s antikoncepciou Belara?

aja028
28. máj 2012

ako na vas vplyva jej uzivanie? pribrali ste od nej?

jannnkka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikasmille9
16. máj 2013

Ahoj 🙂 ja som prave dobrala jedno balenie a ucinky su len a len pozitivne - zlepsila sa mi plet, narastli mi prsia (a nie su naliate), cyklus uplne v poriadku a znizilo mi to hladinu testosteronu tak som z nej nadsena 🙂 ale je pravda ze na kazdeho to posobi inak.. ja som sa hrozne bala co to somnu urobi 🙂 treba skusat ;)

saimaa
27. máj 2013

Prvé mesiace mi vyhovovala. Menštruácia presná, menej bolestivá (tie krče, ktoré bežne bývali, nie sú také silné, hoci bolesti trvajú aj dva dni, ale sú omnoho menšie, predtým som mala neznesiteľné kŕče prvý deň)........Nepribrala som (s tákým problém teda nemávam), hoci podprsenku už kupujem väčšiu 😉 Pleť sa mi teda nezlepšila (nemám nejaké strašné akné, len T-zónu a vyrážky na chrbte a na brade, na ktorú u mňa Belara vplyv vôbec nemá).
Ale posledné mesiace je to o ničom..Už tretí mesiac asi v strede blistra mávam bolesti, špinenie, a akoby slabú menštruáciu, ktorá trvá pár dní, no a potom na tretí deň po dobratí blistra je tu menstruácia zas....
Takže s Belarou končím.

schvarzy
28. máj 2013

Ja som ju brala 4 mesiace, priberala som z nej a mala som z nej neskutočné migrény, mne teda nesadla.

miskapp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perona
17. jún 2013

ja som mala migreny a nenormalne zmeny nalad

nelly195
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
donnatroy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelly464
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sekerka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bea32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petruszia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
symma
20. aug 2013

Ahojte baby, beriem antikoncepciu Belara už takmer rok. Približne 6x sa mi stalo,že mi menštruácia začala o 2-3 dni skôr ako som dobrala blister. Myslím si, že antikoncepcia mi sadla, ale z tohto mám trošku strach. Stalo sa to aj inej? Uvažujem,že pôjdem ku gynekológovi, možno mi aj zmení HAK, avšak zas sa bojím toho, že z toho priberiem,budem mať migrény, belara bola v tomto 100%-tná.

nelly195
2. sep 2013

Ahojte prosím Vás máte niektorá na predaj Belaru? Mala by som záujem 🙂 petronela.pavlikova@yahoo.sk

miskapp
1. nov 2013

ahojte kupim belaru aj viac baleni ak niekto ma piste na misa.ficekova@gmail.com

steniatko28
2. nov 2013

Beriem Belaru iba druhý mesiac a badám na sebe veľa negatívnych vecí. Prešla som na ňu z dôvodu zrušenia Chloe, keďže v nej zistili mnoho vedľajších účinkov a nebezpečné látky. Belaru mi gynekológ predpísal bez akýchkoľvek krvných testov. Začala som ju brať, však čo vyskúšam a neskôr uvidím, teraz sa teším ako doužívam poslednú tabletu z blistru a dovi dopo. Nielenže som prvý mesiac vôbec nedostala menštruáciu, teraz mi pre istotu v strede cyklu začalo špinenie. Prsia mám nafučané, bolestivé, tvár sama vyrážka a predvčerom dvojdňová migréna.......
Každá žena je iná a reaguje na antikoncepciu po svojom. Pre mňa a moje telo je to zlá voľba.

katia99
4. nov 2013

Zdravim, belaru uzivam mesiac a cely mesiac som strasne naladova, bolia ma prsia a dost som pribrala ☹ Vobec mi nesadla ☹ Mam este dve balenia a rada by som sa ich zbavila. Ak ma niekto zaujem o 2 mesacnu HAK Belara, rada prepustim. Cele balenie ma vyslo 32 aj nejake centiky, 2 mesiace posuniem za 15€. Ak by mal niekto zaujem prosim piste bilikkatarina@gmail.com.
Dakujem Katia

niikolll
19. jan 2014

ahoj predam antikoncepcne tabletky karHla 2x 21tabliet v jednom plate 1babletka chyba. len za 10 eur. datum expiracie 07 2015. predávam z dovodu vysadenia. taletky su v poradku len mi je luto ich vyhodit pripade zaujmu ma kontaktujte na mail appelova.n@gmail.com.

lubica285
20. jan 2014

Ahoj, užívam Belaru a v pohode, nemám zatiaľ žiadne problémy. Užívam ju už dva roky. Ani pri menštruácií nemám žiadné problémy. Všetko v pohode. Každému ale inak sadne 😉 A nepribrala som nič, stále si držím rovnakú váhu a neovplyvňuje nijako moju náladu, ani nič iné 😉

scoobinka
6. mar 2014

ahojte dievcence, chcem sa sptytat, ako dlho trva kym antika zacne ucinkovat? pretoze dr. mi povedal az dva mesiace, doktor pred tym pri inej antikop. povedal tyzden, tak som z toho jelen...dakujem 🙂

anit
6. mar 2014

Ahoj, ja som užívala resp. užívam asi 3 rok a absolútne bez problémov, nepribrala, menštruácia 4-5 dňová, bez bolestí. 🙂

01malinka
6. mar 2014

ako pubertiačka som mala problémy s pleťou, slabšie akné, počula som, že aj antikoncepcia má vplyv na pleť a môže jej pomôcť no nechcela som ju brať len kvôli tomu, tak , keď som si našla priateľa, nebolo mi veľa treba a zašla
za mojím lekárom, nech mi dá niečo pred otehotnením s tým, že chcem mať krásnu zdravú pleť, že mám vyskúšať belaru, že je ako stvorená na problematickú pleť + iné možné plusy k tomu, popravde som tomu dáko neverila, prvý mesiac sa mi to veľmi nepozdávalo, vydržala som o mesiac viac a polepšenie veliké a takto s ňou už ťahám tretí rok s peknou čistou pleťou, pravidelným bezbolestným menzesom a ešte stáles tým istým priateľom 🙂

zuzana075
9. mar 2014

Ahojte! Moja dcera ju berie a nepribrala po nej. Predpisali jej ju kvoli akne a mavala aj bolestivejsie menstruacie. Musim teda povedat, ze fakt jej pomohla. Plet ma ovela krajsiu a aj menzes uz nie je bolestivy, takze urcite mozem doporucit mladym dievcatam....

natasa24
16. mar 2014

Ahojte, moja susenost s Belarou je uplne fantasticka 😀 Rok sme sa s mojou gynekologickou trapili aku antikoncepciu mi dat pretoze z jednej som pribrala 5 kil z druhej ma bolela hlava ako kona a z tretej mi kleslo libido uz som myslela ze sa na to vykaslem potom mi dala Belaru a ta mi sadla ako rit na serbel 😀 Beriem ju uz 3 roky a nemam absolutne ziadny problem prave naopak nemam akne, neboli ma brucho pri menstruacii a podla mna mam aj krajsie vlasy...

pepa2
26. mar 2014

Ahojte ja beriem belaru dlhsiu dobu. Nepribrala som z nej, len trochu v prsiach, ale to mi nevadí 🙂 Menštruáciu mávam slabšiu. Belara mi sedí, nebudem ju meniť. Odporúčam

adusa666
27. mar 2014

ostalo mi na jeden mesiac, presla som na inu... Tak ak by mal niekto záujem, cenu navrhnite...

romana_
30. mar 2014

Zdravím 🙂 ja som na začiatku trochu špinila, no vydržala som a po dvoch mesiacoch to prešlo...beriem ju už viac než dva roky a za nič by som ju nemenila....krásne sa mi po nej upravila pleť, menštruácia pravidelná, max.3dni, dokonca sa mi podarilo schudnúť 6kíl za dva roky - no to nepripisujem Belare, skôr úprave stravy a pravidelnému cvičeniu...ODPORÚČAM 😉 🙂

en1987
31. mar 2014

ahojte, ak by nejaka mala zaujem, posuniem Belissu, 1cely nenacaty platok, zlozenim to iste ako Belara, len vyrobca Stada Nemecko..exp do 06/2016..

ada510
1. apr 2014

Ahoj ja ju užívam už 3 mesiac mala sa mi po nej zlepšiť pleť a vlasy no stale žiadna zmena za aký čas vám pomohla na pleť alebo mám zmeniť?

majka29n
18. apr 2014

ma niekto zaujem o neotvorene balenie belara zaruka do 2016, presla som na vaginalny kruzok a tak nepotrebujem