Meškajúca menštruácia druhý mesiac po vysadení antikoncepcie

evula38
21. jún 2020

Baby, vysadila som antikoncepciu ...prvý mesiac po vysadení mi prišla menštruácia na 24 deň cyklu a teraz druhý mesiac po vysadení mám 34 deň cyklu a neprišlo mi nič. Môže to byť spôsobené aj vysadenim antikoncepcie?

sim_sis14
21. jún 2020

@evula38 určite môže, ja som mala dlho nepravidelnú menštruáciu keďže som mala stále anovulacne cykly no v každom prípade je čas navštíviť gynekológa 🙂 držím palce

evula38
autor
21. jún 2020

@sim_sis14 práveže neviem či nebude ešte zavčasu zájsť za gynekológickou...čítala som že cyklus môže byť do 36 dňa ...neviem čo je na Tom pravdy 🤔🤔🤔🤔

romana1110
21. jún 2020

Ja som mávala predtým nepravidelnú preto mi dal antikoncepciu. Mala čom ju cca 3 roky všetko pravidelne . Vysadila som a prve mesiace na cas plus mínus päť dní ale vo februári prišla po 2 týždňovom meškaní , marec a apríl nič ... A teraz mi chodia ale nie pravidelne a nie je to menzes ale len nejaké spinenie... Volala som doktorovy a povedal,že to je normálne keď predtým som ich mala nepravidelne a silné . A ani je pravda je cyklus môže byť aj na 36 deň. Ja som sa pýtala doktora a povedal mi ,že áno záleží od ženy a jej organizmu .
Je to normálne po vysadení antikoncepcie telo sa čistí od tých tabletiek ...

evula38
autor
22. jún 2020

@romana1110 takže by som mala počítať že mi meškajú až od 36 dňa?😊 Ja som aj predtym ako som brala antikoncepciu nemala pravidelnú menštruáciu dokonca pár krát som bola na vyvolávacku čo mi neprišla

romana1110
22. jún 2020

@evula38 ani podľa mňa tak sa to počíta . Na toto som sa zabudla gynekológa opýtať ale mne sa zdá ,že tak sa to počíta . Preto ja na vyvolávaciu nechodím radšej počkám keď prídu samé .

sim_sis14
22. jún 2020

@evula38 ja som už 3 roky od vysadenia antikoncepcie - medzi tým mi Dr predspisal na 3 mesiace pretože od vysadenia HAK som nemala normálnu menštruáciu, +sa mi začali robiť cysty a tie hormonálne kedy mi raz vyšiel dokonca pozitívny tehotenský test (ale tehotná som nebola) 🙌mala som tak že raz skoro 11 dní potom 2 mesiace nie potom zas 4 dní áno a takto mala som aj tak ze 13 dňové cykli a keď som 2 mesiace nemala bolo to kvôli anovulacnemu cyklu, odvtedy som mala všetko, utrogestan norethisteron lebo som mala pre Ms doteraz výtok 2 týždne - cyklus mam teraz od 28 do 31 dní a momentálne po dlhej dobe sme chceli mať mimi, no kvôli rozhádzanym hormónom to nejde - tak som začala jest Macu a kotvicnik co mi posledné dva cykli upravilo na 29 dní. A ešte infolic ktorý mi ho trosku upravil. A ja ľutujem ze som nešla hneď na gyn. Tiež mi hovoril ze je to ok no za mňa to v poriadku nie je. Antikoncepcia je silný zásah do organizmu. Určite ale ak sa ti do pol roka neupravi určite chod.

1975veve
22. jún 2020

Predám antikoncepciu Zlynda, mám 2 balenia

evula38
autor
22. jún 2020

@sim_sis14 zajtra si spravím test 😊 som zvedavá no určite budem kontaktovať dr nech ma pozrie

sim_sis14
22. jún 2020

@evula38 ešte to môže byť aj tehotenstvo 😂 ak je z čoho tak áno, bože držím palce 🙌 ja sa tiež už teším na to len to dlho trvá po tom všetkom, zajtra daj vedieť držím palce 😊

evula38
autor
23. jún 2020

@sim_sis14 máme jednu princezničku doma 2,5 ročnu a druhé ešte neplánujeme 😊 robila som si Teraz test a vyšiel negatívny ...tak už asi len zavolať tej doktorke... a ísť na vyšetrenie

sim_sis14
23. jún 2020

@evula38 tak uvidíš 🙂 daj vedieť ako si dopadla, dúfam ze bude všetko v poriadku a je to len chvíľka 🙂

majuska1515
19. júl 2020

@evula38 mne po vysadeni pred rokom jeden cyklus prisiel skoro presne ako tebe a ten dalsi neprisiel, meškalo mi to 2 tyzdne...hormony, rozhádzaný cyklus 🤨 myslela som ze som tehu. Ale nebola som.