Meškanie menštruácie po vysadení antiky

michhor
23. mar 2018

Dobry vecer zienky potrebujem radu, uzivala som anti zn. natalya 4 mesiace no vysadila som ju pretoze mi nerobila dobre. brala som ju pravidelne no niekedy sa stalo ze som si zabudla dat tabletku vecer a dala som si ju az rano no vzdy do tych 12hodin som si ju vzala. po vysadeni anti resp. po jej douzivani som dostala este normalne menstruaciu pocas tych 7dni no o tyzden som dostala spinenie ktore trvalo 4 dni. medzi tym sme mali nechraneny styk kedy sa partner do mna..o 5 dni som mala dostala znovu spinenie to trvalo 3 dni. chcem sa spytat ci je to spinenie bezne po vysadeni a ci je tu moznost ze by som bola tehotna. Menstruaciu som este nedostala. Dnes je to 30 den od poslednej menstruacie. Prosim poradte mi ci si mam spravit test alebo co. Dakujem pekne za odpoved.

evittam
24. mar 2018

@michhor Ano, vsetko je mozne. Kludne si mohla mat ovulaciu.

pininka
24. mar 2018

Urcite si urob test,po douzivani hak ma zena velmi vysoku sancu na tehu,aj mne sa to stalo. Dalsia vec je,ze niektorym zenam sa telo dava po hak dlhsie dokopy,to mohlo sposobit to spinenie

michhor
autor
24. mar 2018

To fakt? A ukaze mi uz test mozne tehotenstvo? Ci mam este pockat ?

evittam
24. mar 2018

@michhor Ano, ja som mala prvu MS po vysadeni skor len spinenie, druhu tiez a tretia uz neprisla-zadarilo sa na prvý a jediný pokus.😁😉

michhor
autor
24. mar 2018

@evittam tak to gratulujem potom 😁 som zvedava ci aj mne sa to stane.

evittam
24. mar 2018

@michhor Dik. Už ma 4roky.😉 Prve sa nám tiež tak podarilo.

emmas145
25. mar 2018

Mne sa to stalo tiež, ale najlepšie je sprav iť si testy - ja som ich teda mala negatívne a to sme mali nechráneny styk cez plodné dni po vysadení HAK...

sofi123456
24. nov 2018

Ahojte chcem sa pridat ja mam podobny problem mala som nasadenu antiku asi rok po roku som ju musela vysadit lebo my uz nevyhovovala od tej doby ubehlo 30dni mrcha vobec nechodi aj ked mam taky pocit ze pride a nic mam chute som naladova precitlivena bolia ma krize a podbrusko po vysadeni sme mali nechraneny styk aj cez plodne dni pred dvoma tyzdnami bol test nefativny viete my poradit co to moze byt?

peptina
6. nov 2019

@sofi123456 Bola si tehotná?