Meškanie menštruácie po vysadenie antikoncepcie

lucy1801
1. apr 2018

Ahojte chcela by som s vami poradiť.. Mesiac som brala antiku, dobrala som ju do poslednej tabetky a potom som ju vysadila lebo mi nerobila nejak dobre. 23.3 som mala dostať menštruaciu lenže nedostala a od vtedy mi meška ale mávam cez deň mierne bolesti brucha a navyše počas 7 dnovej pauzy som krvácanie z vysadenia mala čiže by to malo byť asi v poriadku, že len meška z vysadenia a tak ako som čítala že sa musí organizmus upraviť sám.. ale tak chcela by som sa pre istotu uistiť 🙂
momentálne pijem sem tak repíkový čaj (myší chvostík) a rozmýšlala som nad kvapkami mastodynon lebo by som si ich chcela nejak privolať čo si o tom myslíte vy ? mám počkať alebo skúsiť tie kvapky ? ...Vopred ďakujem za rady 🙂 )

reabullow
1. apr 2018

Absolútne by som ničím neprivolávala,počkala by som kým sa všetko samé upraví.Pokiaľ by už skutočne dlho nechodila zbehla by som na gyn

titla
2. apr 2018

Pockaj. Mne tiez HAK nerobila dobre, tak som ju vydila. Ale skusala som dve rozne a kazdu vyse 6 mesiacov. Vysadit po mesiaci je prilis skoro, lebo min 3 mesiace trva kym sa telo nastavi. Az po tych 3 mesiacoch sa riesi ci sadla, ci nie. Aspon mne to tak gynekolag vysvetlil a aj v pribalovom letaku bolo ze prve 3 mesiace su bezne take a take vedlajsie ucinky.

lucy1801
autor
5. apr 2018

@reabullow Ako dlho by to malo trvať kým sa to upraví? kedže som ju brala iba mesiac.

reabullow
6. apr 2018

@lucy1801 Niesom lekár ale laickym okom si myslím že jeden cely cyklus,pokial si ale nepokojná zájdi za gynekológom

lucy1801
autor
7. apr 2018

@reabullow Veľmi pekne ti ďakujem za rady 😉😊