Mohla som otehonieť počas užívania antikoncepcie?

gabi2302
11. apr 2015

Ahojte potrebujem poradiť co mam robiť ak začala som užívať hak predpísal mi doktor uz pred dvoma mesiacmi koli úprave hormónom test na tehotenstvo som si nerobila pred zacatim prvé dva dni som mala hnačky potom 11 tabletka zvracanie v noci tak som si povedala vyskúšam jeden den neužiť tabletku ci to nieje s Hak no hned na druhý den menstruacia skor o 12 dni a Ms trvala 8 dni bola aj z ružová aj ako zvyčajne s priateľom sme mali sex každý den na plno počas ms co myslite mozem byt tehotná počas tej pauzy ak som hak neužívala tých 9dni ? Ďakujem vopred za radu

sibalka21
12. apr 2015

nie nemozes byt tehotna mala si normalnu MS a pocas MS nemozes otehotniet, cest vynimkam... Zle ti moze byt aj z antikoncepcii

dorotka2013
12. apr 2015

Nechapem naco si davas predpisovat Hak ked ju potom beries ako cukriky...Hak sa ma uzivat pravidelne!!! Nechapem preco idete s priatelom "na plno" ked vies ze si vynechala Hak a je tam riziko/sanca na otehotnenie...
Nechapem preco si myslis ze tu ti niekto poradi ci mozes byt tehotna, podla coho by sme to asi tak mali zistit???

vejooonka
12. apr 2015

Nemyslím si že je veľká šanca aby si bola tehu ale k HAK sa chovaj zodpovedne, maj upozornenie v mobile alebo si zaužívaj zvyk napr. Večer pred umytím zubov si ju dáš...

dadulka256
12. apr 2015

Skús sa poradiť s odborníkom na www.poradnagynekologa.sk