Môžem otehotnieť počas užívania hormonálnej antikoncepcie?

patha141
28. aug 2013

ahojte baby mam trocha problem beriem HAK no nie vzdy v rovnaky cas a obcasne aj zabudnem zobrat z priatelom si vzdy na plno uzivame aj cez 7 dnovu pauzu. No uz asi tyzden ma pobolievaju prsia pred troma dnami uz zacali boliet krize a aj v podbrusku mam obcas bolesti. Vcera som trocha spinila no dnes som uz zacala krvacat nie je to silne myslite ze by som mohla byt tehotna?? test som este neskusala a moj doktor ma dovolenku za odpovede dakujem 🙂

kokorunecka
28. aug 2013

Môžeš.

marcelatje
28. aug 2013

@patha141 kamoška má 3 týždňovú dcérku. Zadarila som im aj napriek HAK 😕 😀 😀 😀 😀 😀

kristina.mihalovicov
28. aug 2013

takých už bolo🙂

patha141
autor
28. aug 2013

myslite ze by som mohla byt teraz tehotna?? to krvacanie mi nejde do hlavy mam s toho stres :(

maria1989
28. aug 2013

@patha141 slabé krvácanie môže byť aj "uhniezďovanie" vajíčka v maternici... veď si kúp test a nestresuj sa 😉

patha141
autor
28. aug 2013

no ono to je ako ked zacina MS ale nie spinenie je to cista krv juj keby to bolo babo by som bola stastna 🙂

bubu4125
28. aug 2013

@patha141 rok dozadu som mala takéto pocity...dokonca som na teste mala ducha...nakoniec vysvitlo, že mám silný zápal na maternici...ATB a Macmiror to istili...
ale držím palce aby to bolo bábo...my s priateľom si spoločné chvíle užívame tiež naplno...takže to nie je vylúčené a moja sestra by o tom vedela rozprávať 😀 jej dcéra má už 10rokov a to poctivo brala HAK 😀

patha141
autor
28. aug 2013

@bubu4125 no tak to som velmi zvedava co to vlastne bude pockam do MS a potom pojdem k lekarovi dufam ze to budu len dobre spravy 😀

bubu4125
28. aug 2013

@patha141 ja som tiež v kútiku duše dúfala, že to bude malý drobček...nakoniec to bol veľký zápal...
počkaj, sprav si test a uvidíš...držím palce 😀

scrabble
28. aug 2013

Tehotenstvo sa vylucit neda ani pri uzivani HAK. Ono je x veci ktore ucinky HAK znizuju. Aj ked je pravdepodobnost velmi nizka, je to mozne.

milota164
29. aug 2013

mozne to je ale , mala pravdepodobnost