3 dni mi mešká menzes. Mohlo by ísť o tehotenstvo?

pavla456
11. feb 2022

Ahojte, 3 dni mi mešká menzes, ktorý chodil vždy na deň presne, 30 dňový cyklus. V podbrušku ma pobolieva tak ako keby som mala dostat ms. Prsia ma nebolia, nevoľnosti nemám, v podstate nič ine iba taka občasná bolesť v podbrušku. Dnes ráno som si robila test paličkovy Adiel a paličkovy Maybe baby, oba negatívne. Mohla by tu byt šanca že som tehotná a test mi to ukáže aj neskôr ? Alebo som mala posunutu ovuláciu? Uz dlhšie sa snažíme a zatiaľ nič ach ....

deti95060810
11. feb 2022

test by ti už ukázal dve čiarky...
skôr čakaj ms

aliaray1
11. feb 2022

@pavla456 zopakovala by som ale digitalny o 2+ dni s rannym mocom

lienka.7
11. feb 2022

@pavla456 uz by si mala koľajnice 🙃

oli2782
11. feb 2022

Môže to byť neskutočneee veľa vecí 🙂 Mohla si mať iba posunutú ovulaciu a príde neskôr. Mohla si mať posunutú ovulaciu cez ktorú si otehotnela, teda test ti ukáže až neskôr. Môžeš mať hormonálnu nerovnováhu, zmena váhy, stres, vitamíny/ tabletky, choroba atď atď.. 🙂 Skús počkať ešte a spraviť si test neskôr, keď nič tak kontaktuj lekára 🙂

pavla456
autor
11. feb 2022

@oli2782 práveže mám pocit ako by som dostala ms ale to je len biely vytok (bez zápachu) ..aj som tu čítala že niektorým ukázal test slabu druhu čiarku až po 7 dnovom meškaní...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre