Nadváha a antikoncepcia Nuvaring

shehzade_91
5. mar 2013

Ahojte zienky.. Potrebovala by som poradit dr.mi nasadila antikoncepciu koli polycystickym vajecnikom lebo mi nechodia kramy mala som uz teliesko ale vysuvalo sa mi tak sme sa rozhodli pre tuto no ale dnes mam po vyvolavacke 1den menstruacie a mala som si uz dat kruzok lenze som sa v pribalovej knizocke docitala ze hrozi zrazanlivost krvy v tepne ak mam nadvahu no a ja mam :(.. Takze mam z toho strach ze ci si ju mam nasadit alebo nie som z toho nervozna lebo tie vedlajsie ucinky co tam pisu su strasneeeeee uz teraz pocitujem z nich polovicu a to este som si kruzok nedala:((ved to urcite kazda pozname ze ked si nieco precitame uz nas v sade picha boli no neviem ci si ho mam dat alebo nie :(( dakujem za rady pekny vecer

shehzade_91
autor
5. mar 2013

Este som sa zabudla spytat ta ktora ju pouziva je spokijna ??

shehzade_91
autor
31. mar 2013

Zienky nikdo mineporadi ?? :((

elka74
3. apr 2013

@shehzade_91 ahoj. ja som Nuvaring mala 4 mesiace. zo začiatku v pohode, ale potom som začala mať také stavy ako nervozita, náladovosť, plačlivosť. musela som ju vysadiť. aj ked mi to je lúto, je to asi najpohodlneší druh antikoncepcie.

liana88
22. apr 2013

Ahoj, tak ja mám nuvaring už viac ako 2 roky a nikdy som nepocitovala žiadne vedlajšie účinky... Ani som nepribrala, jediné čo som zaznamenala je zlepšenie pleti ale nič viac.. Som maximálne spokojná, je to pohodlné a hlavne na to nemusíš stále myslieť ako pri tabletkách. 😉

liana88
22. apr 2013

Zabudla som napísať že po nasadení som mala 2mesiace nonstop menzes, ale to bolo asi len preto, že som pred tým nikdy antikoncepciu nemala. Potom už sa to upravilo a všetko je OK. Pred užívaním HAK som mávala menzes aj 6dní a strašné bolesti až také že som strácala vedomie. Ako mám nuvaring tak menzes trvá najviac 3-4 dni a bolesti skoro vôbec nemám.

nelinka2009
16. jan 2014

PREDAM 2 KRUZKY... KTO MA ZAUJEM PISTE NA s.olsiakova@gmail.com

alica25
5. mar 2019

@shehzade_91 ahoj nasadila si si ten nuvaring? Ja mám tiež nejakú nadváhu a tiež neviem či nasadiť po prečítaní letáku.Dakujem