Nehormonálna antikoncepcia okrem Dany

jessica1996
5. máj 2015

existuje aj iná dlhodobá nehormonálna antikoncepcia okrem dany ?

hviezdicka111
5. máj 2015

napriklad pharmatex 🙂 popozeraj na googli, mozno sa ti bude pozdavat 🙂

jessica1996
autor
5. máj 2015

Myslela som skor nieco dlhodobe, nie jednorazove... je totiz mozne, nehovorim ze je to iste, za pokus stoji vyskusat aj danu ale mozno ju moje telo neprijme, kedze som aj alergička a atopicka... a dana je medena .. a hormonalna samozrejme neprichadza do uvahy .. :/

dadulka256
6. máj 2015

skus sa poradiť na stránke www.poradnagynekologa.sk

betka28
6. máj 2015

Ahoj, ja už dosť dlhodobo používam prístroja cyclotest a som veľmi spokojná. Je to prirodzená metóda, hneď ti podáva údaje o tvojho cyklu, treba iba merať bazálnu teplotu tela a s tým dostaneš info o tvojich plodných / neplodných dňoch. Na tej stránke sú viac info o tom: www.antikoncepcia-cyclotest.sk . Môžem iba odporúčať 🙂

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@betka28 takze konecne ziadne hormony??? 🙂

slivka11
26. aug 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

to sa len meria bazalna teplota? To je cele? Tak to vyzera super da sa to aj v lekarni kupit?

bosoriak
26. aug 2015

@betka28
@veronka91
@slivka11
Meranie bazalnej teploty a vselijake cyklotesty su velmi nespolahlive, su skor urcene pre pary, kde by dalsie dieta nejako nevadilo. Navyse betka28 nema ine prispevky, len tie, ako pouziva cyclotest (konkretne tento jeden vyrobok od tejto jedinej firmy), takze by som skor verila, ze ich predava. 🙂

betka28
21. sep 2015

@bosoriak Práve naopak, nemám žiadnu firmu a ani nepredávam tie prístroje. Len preto sa zaoberám s touto témou, nakoľko fakt si myslím, že je to úžasná vec! Už dosť dlho používam a viacerí sa preto používajú HAK, nakoľko ani si o tom nepočuli. Teraz čakáme druhé bábo a nič iné som nerobila, len sledovala som svojho cyklu pomocou tohto prístroja, moja sestra taktiež....aj moje kamošky majú iba pozitívne skúsenosti. Ak mi neveríš, tak vyskúšaj aj ty....a na druhej strane prečo by som sa nemohla len zaoberať iba s jednou témou?

sonya79
21. sep 2015

@ bosoriak, ....aj ja pouzivam cyclotest a som s nim velmi spokojna uz 5 rokov 😝 a poznam dost zien, ktore tiez pouzivaju uspesne cyclotest ako nehormonalnu antikoncepciu 🙂

... ved ludia radsej pisu o negativnych veciach ako o pozitivnych, vsak, a niekedy ani vobec nepoznaju danu vec... no nic.

@slivka11 v lekarni ani nie ale na webe ano... len si napis 'prirodzena antikoncepcia' alebo 'cyclotest2 plus'

slivka11
21. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@bosoriak preco potom je to oznacovane ako antikoncepcia? :O trosku som z toho uz jelen.. @sonya79 ja som myslela ze to aj v lekarni zozeniem, ale idem to teda pozriet

bosoriak
21. sep 2015

@slivka11 No antikoncepcia je to v tom zmysle, ze ked zistis, ze sa ti blizi ovulacia, tak si proste date pauzu. Nehormonalna antikoncepcia je len vnutromaternicove teliesko, kondom, pesar a chemicka antikoncepcia.

veronka91
28. sep 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

ja to vyskusam.. som na tom tak, ze by nam ani dieta nevadilo, ale vyskusam aspon ci je to spolahlive a ako to cele funguje

moonshine1
14. okt 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

Ahojte kocky, ja odkedy sa mi mala narodila som nedala do ust tabletku. Tie hormony nestoja za nic, len nicia organizmus. Par mesiacov po porode mi kamoska povedala, ze si meria bazalnu teplotu tak som si zacala aj ja.. Po mesiacoch trapenia som dostala od manzela cyclotest, ktory mi to mal vsetko ulahcit. Ale problem nastal ked som zistila ze mi kupil cyclotest baby, takze z mojej nehormonalnej antikoncepcie sme postupne presli na planovanie babatka az sa nam postastilo a uz sa ho nevieme dockat 🙂 🙂

veronka91
22. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

baby a neviete mi poradit ci cyclotest ma aj nejaku servisnu linku, kde by mi vedeli poradit ako si to merat a podobne? nejako som z toho celeho jelen :/

zanet63
19. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@veronka91 a co nevies? Maju, poslem Ti na nu kontakt? Ja tiez na zaciatku pouzivania som tam musela zavolat lebo som nieco postacala a nevedela som naspat, ale uz som si to nastudovala a teraz sa mi to zda fakt lahke 🙂

veronka91
24. nov 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@zanet63 neviem cela som z toho nejaka mimo, odkedy si to mam merat a kde vidim to ako to zapisuje? alebo ako to cele je.. uz ho mam pomaly mesiac a pouzila som ho raz. Skus mi poslat kontakt na servis cyclotestu prosim ta, nech uz ho mozem plnohodnotne vyuzivat 🙂