Neobvyklá situácia s antikoncepciou

11. sep 2023

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či ste niekto nemal podobnú situáciu ako ja. Začínam s braním antikoncepcie Maitalon, takže som čekala na prvni den MS. Ktorá sa mala dostaviť pondělok, ale meškala čož je normálné lebo nemám pravidelný cyklus, a s priateľom sme používali kondomy ktere sme vždy aj skontrolovali . V čtvrtok ráno sme mali pohlavný styl a cca o 2 hodinky potom som našla na toaleťáku krv keď som išla na wcko, tak som predpokládala že je to začiatok MS, pretože ma nenapadá z čeho iné by to bolo keďže ma ani nič nebolelo dole. Tak som si zobrala prvni tabletku Maitalon. Len potom už sa po zbytek dňa žiadna krv neobjavila na vložke, máličko tmavo hnedý výtok a tak to aj skončilo. Normálne som brala Antikoncepci ďalej, a podľa letáčiku by mala byt účinná už od prvni tabletky. No my sme s priateľom spali spolu bez ochrany až po 3 tabletke keby náhodou. Ale vrtá mi hlavou že už potom žiadne dozvuky MS neboli. Zabrala na to antika tak rýchlo že som hned prestala krvácať alebo ako by som tomu mohla chápať? Je možné že by som bola tehotná? Ale ovulácii som mala už dva týdny pred Ms.
Ďakujem za rady.

nelca0510
11. sep 2023

Tá krv nemohla byť z príliš divokého sexu? Ja by som sa chránila mesiac,keď si si nie úplne istá,či si zobrala v 1.den MS

janetinka27
11. sep 2023

ahoj, nemusela to byt ms

autor
11. sep 2023

@nelca0510 určitě nie, náš sex je podobný ako korytnačky, pristel to nemá rád rýchlo.

januska12323
11. sep 2023

Krvácať nemusíš len z divokého sexu a kľudne si už mohla byť tehotná. Žiadna antika nie je 100%

autor
11. sep 2023

@januska12323 robila som si test keď mi meškala Ms 2x a nic neukázal. Takže to si tiež nemyslím.

snehulak77
11. sep 2023

Pokiaľ to nebola normálna menštruácia (klasicky ako si zvyknutá), tak sa chráňte aspoň 7 dní.